Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имате ремапната кола, е усещате ли разликата ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имате ремапната кола, е усещате ли разликата ?

    Я да видим сега Огромно да и за двете ми уан поинт найн
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #3
    И ако може колегата гласувал с НЕ да каже кой е, ще му направим подарък - мап без пари, щом твърди, че няма ефект.Само да не се окаже някой с уан поинт сикс
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #4
      При мен май има разлика , 1.9, но не мога да гласувам, няма такъв отговор. И тъй като не е да кажеш НЕ, ще гласувам с Огромна, въпреки че не е Огромна. Но да речем като за гонка с 1.6 по нанагорното - става То и за друго става, но няма да казвам, че ще кажете че заповам да си измислям.

      Коментар


        #5
        Аз гласувах с НЕ,тъй като не чуствам разлика.Кога ще напрайм фрее мап ?
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #6
          Темата не случайно е в дизеловия раздел !Г-н Princo , ще Ви помоля да не спамете !JTD сектата има нужда от тази статистика !
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #7
            Ми то има едно истинско гориво (една истинска вяра) и това не е нафтата. Аз ще бъда безпристрастен член на журито и няма да гласувам по повод аграрното гориво

            Коментар


              #8
              Колеги, хубаво е да се обосновете като гласувате за каква кола става въпрос. Интересно ми е тези гласували с НЕ, с каква кола са.Моя опит е че на 1,9 на браво разликата е дооооста прилична На 2,4 jtd алфа 150 коня, разлика има, но е доста малка. Ефекта изобщо не е като при 1,9. Преди да кажете да си сменя мапера, да ви кажа че са тествани 6 или 7 различни софта на кой ли не.
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                #9
                аз съм гласувал с некарах една капа 2.4jtd никаква разлика нямаше

                Коментар


                  #10
                  strajaro написа:
                  аз съм гласувал с не, карах една капа 2.4jtd , никаква разлика нямаше
                  Карал си я и сток и ремапната ?
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #11
                    emzo написа:
                    strajaro написа:
                    аз съм гласувал с не, карах една капа 2.4jtd , никаква разлика нямаше
                    Карал си я и сток и ремапната ?
                    ремап и стокбеше еднакво или поне аз не направих разликата

                    Коментар


                      #12
                      При мен разликата е много голяма.Гласувах огромна.
                      '00 Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD105

                      Коментар


                        #13
                        И аз гласувах Да, огромна. Усеща се и то доста в пъргавината и ускорението, или кьорав ремап са ви направили, или не си усещате колата добре
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #14
                          Бих искал да добавя - гласуването трябва да е само и единствено ако се говори за напълно технически изправен автомобил!

                          Коментар


                            #15
                            Ако някой не вижда разлика след ремап,или му е слаб софта или е за очен лекар
                            BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                            E46 320D

                            Коментар

                            Working...
                            X