Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари по темата - демонтаж-монтаж на JTD инжектори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    Предлагам да е кола с изявен проблем, за да можете да прецените ефекта - има ли , няма ли.
    Що не каза "да преценим"? Ти не си ли в играта?

    Коментар


      Airfan написа:
      J T D написа:
      Airfan написа:
      Ами... да ни е честито, бих казал, поне за сега!
      Кой е първи на операционната?
      Чакай да ми дойдат в ръцете. За сега са още в немско при приятелче Който е навитак да е първи - да свирка, имам 10 комплекта.Тва чудо на техниката е като глава на топлийка май.
      Сега вече като се вижда номера ровнах гугъл и.....диаметър 1.34MMВ нашенския Бош.....Препоръчителна продажна цена без ДДС: 0.53 лв
      Marea Weekend HLX Jtd 110

      oO(_)____////____(_)Oo

      Коментар


        TIP написа:
        Airfan написа:
        J T D написа:
        Airfan написа:
        Ами... да ни е честито, бих казал, поне за сега!
        Кой е първи на операционната?
        Чакай да ми дойдат в ръцете. За сега са още в немско при приятелче Който е навитак да е първи - да свирка, имам 10 комплекта.Тва чудо на техниката е като глава на топлийка май.
        Сега вече като се вижда номера ровнах гугъл и.....диаметър 1.34MMВ нашенския Бош.....Препоръчителна продажна цена без ДДС: 0.53 лв
        Айде намери в нашенския Бош и купи.... Преди 1 месец, приблизително, отговорът им беше, че нямат на склад, нямало на склад и в Германия. Извод - лъжат! Там от където ми купиха моите, имаха още 250 броя!!!!

        Коментар


          Airfan написа:
          ogi28b написа:
          Предлагам да е кола с изявен проблем, за да можете да прецените ефекта - има ли , няма ли.
          Що не каза "да преценим"? Ти не си ли в играта?
          Защото ще направите теста там при вас, нали не мислиш че ще отскоча до Пловдив, за да си разглобя инжекторите? Сменяте, оценявате, казвате - огромна разлика, и излитам....

          Коментар


            ogi28b написа:
            Airfan написа:
            ogi28b написа:
            Предлагам да е кола с изявен проблем, за да можете да прецените ефекта - има ли , няма ли.
            Що не каза "да преценим"? Ти не си ли в играта?
            Защото ще направите теста там при вас, нали не мислиш че ще отскоча до Пловдив, за да си разглобя инжекторите? Сменяте, оценявате, казвате - огромна разлика, и излитам....
            Хвани автобуса, щото знам, че нямаш винетка, а едва ли продават все още и ела да даваш акъли и да се черпим. Така като гледам до 2 седмици ще са в ръцете ми.

            Коментар


              Тия дни имам помощник и ще снима, докато разфасовам горната част на дюзата.Само трябва да взема, какъвто трябва инструмент.Няма нищо сложно в цялата операция.Дидо може да започне да си търси медни дифтунги
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                emzo написа:
                Тия дни имам помощник и ще снима, докато разфасовам горната част на дюзата.Само трябва да взема, какъвто трябва инструмент.Няма нищо сложно в цялата операция.Дидо може да започне да си търси медни дифтунги
                И аз искам 4 бр дифтунги, ако няма при нас - казвайте да поръчваме докато е време.

                Коментар


                  Поръчвайте без да чакате да разбирате дали има. Ако е въпрос на евроцентове - смело !!

                  Коментар


                    ogi28b написа:
                    Поръчвайте без да чакате да разбирате дали има. Ако е въпрос на евроцентове - смело !!
                    И аз така мисля!Ще струват стотинки!Да вземем да поръчаме ли???? Аре Жорка дейставай!
                    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                    Коментар


                      Медна ламарина, две замби и дифтунгите са налице :D А и не мисля, че е толкова наложително да се сменят (ако говорим за дифтунгите между дюзата и главата) Един колега където се загуби в последно време (явно е сърдит) беше написал точно за тях да се загреят с горелка и после във вода и стават доста меки и отново могат да се ползват.

                      Коментар


                        chaveto написа:
                        Медна ламарина, две замби и дифтунгите са налице :D А и не мисля, че е толкова наложително да се сменят (ако говорим за дифтунгите между дюзата и главата) Един колега където се загуби в последно време (явно е сърдит) беше написал точно за тях да се загреят с горелка и после във вода и стават доста меки и отново могат да се ползват.
                        Не мисля,че е много удачно!По добре нови,това е моето мнение!
                        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                        Коментар


                          Аз като свалях дюзите и не забелязах да имат каквото и да било нараняване, затова си мисля, че няма смисъл. Още повече, че те лежат между две идеално гладки повърхности и няма какво да ги нарани.

                          Коментар


                            Моите бяха наранени, за някакви си евроцентове ли ще се циганим ?Сменят се и толкоз.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              chaveto написа:
                              Аз като свалях дюзите и не забелязах да имат каквото и да било нараняване, затова си мисля, че няма смисъл. Още повече, че те лежат между две идеално гладки повърхности и няма какво да ги нарани.
                              Колега, от новото по-хубаво няма. Новото остарява, но старото ново не става Нека да купят нови, за да няма после ядове.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                Да колега съгласен съм за новото, но при тези дифтунги няма въртене и т.н. има само натиск върху тях. За мен е по добре да се прецени дали да се смени след сваляне на дюзата. Наистина може да са стотинки но ако трябва само те да се поръчат ми се струва малко издребняващо. Има доста магазини в БГ за такива неща и не виждам смисъл чак от вън да идват.

                                Коментар

                                Working...
                                X