Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теч от капака на клапаните

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ако стегнеш прекалено много капака така се получава.....а за налягането.....следва ревизийка на сегменти
    Powered by Emzo

    Коментар


      #17
      u_bo написа:
      мисля , мисля,ама ако ми покажеш Хайнес ръководство - където пише да се слага силикон... - на какво да се ловим на бас ?това че са различни моторите - НЕ променя факта, че фабрично на това място НЯМА силикон.Аз съм против разионализациите тип - на бай Пешо ’Газката’ - пиниза
      Първо - нямам време да се ровя из ръководствата, често го правя, вече ми писна! :D Второ и аз съм против рагионализациите тип Бай Ганьо. Трето... старата гарнитура, която свалих имаше по ъглите силикон. Тази която аз сложих без силикон протече. На втората сложих силикон - заспа! Въпрос - защо да я слагам без силикон, като пак ще протече? Погледнах гарнитурата на твоя двигател и забелязах, че няма толкова отсри ъгли във вертикална посока за разлика от нашите. Те там протичат...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Какво представлява тази силиконова гарнитура? Под форма на флакон ли е, който се нанася на капака или е във форма на гарнитурата?
        Fiat Bravo 1.9JTD 1999

        Коментар


          #19
          kassavetov написа:
          Какво представлява тази силиконова гарнитура? Под форма на флакон ли е, който се нанася на капака или е във форма на гарнитурата?
          Тя е подходяща САМО за места, които са предназназначени за такъв тип гарнитури!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            С една дума за капака става или не?
            Fiat Bravo 1.9JTD 1999

            Коментар


              #21
              Под формата на тубичка е както си е и другият силикон. Аз съм слягал на много места от такъв вид гарнитура и никога досега не съм имал проблеми. Даже и с най обикновен силикон който е температуро и масло устойчив, съм мазал. Правиш равномерен слой на мястото на гарнитурата, изчакваш малко да почне да се втвърдява и след това монтираш.

              Коментар


                #22
                kassavetov написа:
                С една дума за капака става или не?
                Производителя е направил гарнитура за въпросното място! Аз за нищо на света не бих сложил само силикон там!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар

                Working...
                X