Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колеги дайте акъл

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги дайте акъл

    здр колеги даите акъл от каде да си намеря трабата което е под шапламента за охлаждането от водната помпа към някакво съединение (гумено) няма я и магазините кадето питах аз .от каде мога да намеря такава БЛАГОДАРЯ ВИ фиат пунто 1.7 дизел 96година
    Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

    #2
    А колата е???
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Re: колеги дайте акъл

      roby написа:
      здр колеги даите акъл от каде да си намеря трабата което е под шапламента за охлаждането от водната помпа към някакво съединение (гумено) няма я и магазините кадето питах аз .от каде мога да намеря такава БЛАГОДАРЯ ВИ
      колата е фиат пунто 1.7 дизел
      Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

      Коментар


        #4
        Тръбата е същата на всички Фиати с 1.7 или 1.9 дизелови мотори.Или втора употреба ,или си правиш нова от подходяща тръба.Успех!!!

        Коментар


          #5


          намерих чисто нова за 35 лева ама и се чудя дали да не си направя и на това много се чудяа и пък от какъв зор изгни
          Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

          Коментар


            #6
            На този двигател водната помпа е направена по толкова измислен начин, че нямам думи просто.Преди няма и месец на Пунтото сменях водната помпа и се чудих как са могли да измислят по този начин охладителната система.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              ami

              ами пич аз от каде да знам ама на мен смотаната траба ми изгни.явно ми е време да ме мъчи колатасменях амортисори тази седмица и пак ми тропа колелото какво да ти кажя ужас е.
              Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

              Коментар

              Working...
              X