Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карате ли с "държавна" нафта?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Нормално е да няма проблеми, все пак автобусите се движат с тази нафта, нали се сещаш, че никой няма да купи скапано гориво за хиляди автобуси.Проблема при въпросната нафта идва от това, че лицето Х е решило да изкара някой лев повече и сипва каквото намери за добре. Може пък да е мърляч и съдовете да са пълни с боклуци....... после проблеми.

    Коментар


      #47
      fal4o написа:
      На бензиностанция не съм ходил от незнам колко време ... все пак баща ми е в градския транспорт и от 15 години.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #48
        fal4o написа:
        На бензиностанция не съм ходил от незнам колко време ... все пак баща ми е в градския транспорт и от 15 години.
        поне да измиеш предното стъкло и да си провериш гумите не си ли ходил???
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #49
          Е работя в гумаджийно и там си оправям гумите и си я мия цялата кола там
          Fiat Brava 1.9 TD 75

          Коментар


            #50
            Стига бе човек и бензинджийския бизнес и автомивките ще фалират заради теб
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #51
              Е има разлика като я измия на работа и като я закарам на автомивката.На работа с маркуча, четката и верото а на автомивката си е друго .
              Fiat Brava 1.9 TD 75

              Коментар


                #52
                Колеги да се похваля ... днес си заредих печката от бензиностанция , не го бях правил 1 година и някак си като спрях пред колонката се чувствах странно
                Fiat Brava 1.9 TD 75

                Коментар


                  #53
                  Защо от цената на Нафтата ли ?
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #54
                    Просто бях отвикнал.А и до известна степен и от цената.
                    Fiat Brava 1.9 TD 75

                    Коментар

                    Working...
                    X