Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно резервоар-резерва?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    В книжката на колата ,говоря за палиото ми, пише 5,5-7,5 литра резерва, като това еднакво и за трите мотора.А моторите които ги оборудват са 1200см, 1600см бензинови, и дизел 1,7тд.Оттам вече индивидуално се преценява колко може да се мине след светването на лампата за резервата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05А преценката зависи от самия водач,както и средния нормален разход при който е различен при различните мотори. :DP.S- Това е за моделите Фиат Палио и Сиена.За другите модели незная,предполагам че са други .
    Fiat palio 1.7td

    Коментар


      #32
      Около 20км. и колата спира. Не знам-датчика ли е сбъркан. Два пъти оставам без нафта при пенсионерско каране.
      Palio Weekend 1.7 TD

      Коментар


        #33
        От вчера ми свети резервата... реших да експериментирам да карам на резерва докато огасне ....за сега 60 км навъртях и имам чувството че още толкова може... може би наистина резервата е към 7 литра (тези изминати 60 км са градско каране )

        Коментар


          #34
          aAnKu написа:
          От вчера ми свети резервата... реших да експериментирам да карам на резерва докато огасне ....за сега 60 км навъртях и имам чувството че още толкова може... може би наистина резервата е към 7 литра (тези изминати 60 км са градско каране )
          Тури си една туба гориво в багажника, че като почне да ти гасне да не се чудиш как да я буташ до горивостанцията.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар

          Working...
          X