Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo JTD след смяна на подгр.свещи индикацията свети.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo JTD след смяна на подгр.свещи индикацията свети.

    Здравейте!Днес сменях едната свещ на Бравото защото беше изгоряла и след като сглобих всичко и запалих лампата на дюзата започна да свети постоянно. Двигателят си работи нормално но лампата свети.Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.
    Fiat Bravo 1.9JTD 105
    D I E S E L P O W E R

    #2
    Най-вероятно си забравил да закачиш някоя букса, която ти си откачил, защото се е налагало
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Ами ноложи ми се да откача доста неща даже вадих и тръбичките за горивото но после специално проверих за всички букси дали са си на мястото - и всички са закачени. Но е възможно да е влязло някое боклуче в дюзата и да я е запушило. Сега я покарах малко и я настъпах и лампата изгасна.Дали е възможно да е от боклук в дюзата?
      Fiat Bravo 1.9JTD 105
      D I E S E L P O W E R

      Коментар


        #4
        Не.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          А от какво може да ми е светила лампата и след това да изгасне?
          Fiat Bravo 1.9JTD 105
          D I E S E L P O W E R

          Коментар


            #6
            Питай Виза

            Коментар


              #7
              jenshen73 написа:
              Не.
              Защо да не може? Имало е грешка и след 2-3 рестарт е изчезнала и е останал само лога за нея Виж какво е написал:
              Bravo_JTD написа:
              Ами ноложи ми се да откача доста неща даже вадих и тръбичките за горивото ...
              Нали се сещаш, че някъде е натрупала грешка Когато имах изгоряла свещ ми светеше реотана при старт. За да не се занимавам с глупости смених всичките, така стана и по-сигурно, че няма да е налага отново да се прави тази приятна процедура. Дадох на контакт и пак премигваше реотана след старт. Изключих, дадох на контакт, изчаках няколко секунди и запалих. Повече не премигна Явно първият път не е направил проверка и е показал записаната грешка. Сигурно така е станало и с колегата - запалил е, видял е дюзата, угасил е, проверил е кабелите, може и да е бил забравил нещо и след това ... повтаря се моята случка
              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
              FIAT Punto 99' 1.7 TD

              Коментар


                #8
                Dodo 155 написа:
                Дадох на контакт и пак премигваше реотана след старт. Изключих, дадох на контакт, изчаках няколко секунди и запалих. Повече не премигна Явно първият път не е направил проверка и е показал записаната грешка.
                Като ми сменяха свещите и при мен стана по същия начин.
                FIAT Bravo JTD GT '99

                Коментар


                  #9
                  Абе какъв ще е тоя боклук дето да падне в тръбичките за горивото? Виждали ли сте ги колко са големи? Или си мислите, че инжектора има датчик за боклук??? И разбира се боклука "изчезва" като се "изфорсира"... Хайде пак помислете де.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    vsd Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 9:06 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Dodo 155 написа:Дадох на контакт и пак премигваше реотана след старт. Изключих, дадох на контакт, изчаках няколко секунди и запалих. Повече не премигна Явно първият път не е направил проверка и е показал записаната грешка. Като ми сменяха свещите и при мен стана по същия начин.
                    Аз като сменях свещите, такова премигване нямаше.Изчиства се грешката с комп и край на филма.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Не е от боклук, при мене онзи ден, както я карах ми светна дюзата. После я карах на втора и трета скорост, като я държах на около 3000-3500 об., след това изгасва.
                      Fiat Bravo 1.9 jtd 105

                      Коментар


                        #12
                        ot vsi4ko moje da sveti....

                        Коментар

                        Working...
                        X