Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оборотомер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оборотомер

    Здравейте колеги,От скоро съм с Пунто 2 1,9ЖТД,Оборотомера му не показва реалните обороти,не е болка за умиране, но е хубаво да знамкакви са причините, на празен ход показва 150-200 об,мерени на компютър са 800, при каране стигат до 600-800об,ако някой е имал подобен проблем, моля споделете.Поздрави,Пламен
    Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
    Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

    #2
    Re: Оборотомер

    tehnoart написа:
    Здравейте колеги,От скоро съм с Пунто 2 1,9ЖТД,Оборотомера му не показва реалните обороти,не е болка за умиране, но е хубаво да знамкакви са причините, на празен ход показва 150-200 об,мерени на компютър са 800, при каране стигат до 600-800об,ако някой е имал подобен проблем, моля споделете.Поздрави,Пламен
    Джамбаза, който ти е връщал километрите се е изложил.Просто като предположение.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: Оборотомер

      BO написа:
      tehnoart написа:
      Здравейте колеги,От скоро съм с Пунто 2 1,9ЖТД,Оборотомера му не показва реалните обороти,не е болка за умиране, но е хубаво да знамкакви са причините, на празен ход показва 150-200 об,мерени на компютър са 800, при каране стигат до 600-800об,ако някой е имал подобен проблем, моля споделете.Поздрави,Пламен
      Джамбаза, който ти е връщал километрите се е изложил.Просто като предположение.
      Оборотомера влияе ли се въобще от километража? Аз си мисля ,че е независим уред които взима обороти от коляновия вал с датчик.И като става въпрос за оборотомери, понеже моита си няма, а са сложили часовник!! Може ли допълнително да ми се монтира оборотомер някъде независимо дали със стрелки или дигитален??? Живо ме вълнува този въпрос. Благодаря предварително.
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар

      Working...
      X