Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на верига 1.3 multijet

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на верига 1.3 multijet

    Здравейте! На колко километра е препоръчително да се смени веригата на 1.3 multijet мотора?

    #2
    а на колко км е в момента
    198mjet Bravo

    Коментар


      #3
      На 147000 км е в момента

      Коментар


        #4
        Panda1313 написа: Преглед на мнението
        На 147000 км е в момента
        Това е по километраж - гледано ли е дали са реални км?
        Иначе 'патили' препоръчват смяна на 150 000 , както и масло на всеки 6 месеца.

        'Хубаво' е , че когато има проблем с веригата двигателя предупреждава, като се появяват странични шумове.
        Изкупуване на автомобили на добри цени
        /////

        Коментар


          #5
          На реални километра е, но засега няма странични шумове.

          Коментар


            #6
            Дали ще минеш още 10хкм не е от значение.Не знаемкак се ползва колата,нон стоп всеки ден или не.Аз лично не бих рискувал и бих я сменил веднага,но това е мое мнение и не трябва да е меродавно за теб,но един колега по горе беше написал една дума ;;патили''
            198mjet Bravo

            Коментар


              #7
              Смяната на верига излиза 5 до 10 пъти по-евтино от ремонт заради скъсаната верига.
              Изкупуване на автомобили на добри цени
              /////

              Коментар


                #8
                Горе долу смяната на веригата колко струва?

                Коментар


                  #9
                  Миналата година по-точно 11.2022 за смяна на верига на Форд Ка 2012/мотора е същия 1.3 дизел/ за труд съм платил 400 лв.

                  Коментар


                    #10
                    400 лв за труд.Колега нищо лично ,но ако некой цървул ми каже тази сума ще го попитам какво ще прави на този картинг за тези пари.Основен ремонт ли!!!!!.Не е луд този който яде баницата,а този който му я дава
                    198mjet Bravo

                    Коментар


                      #11
                      GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
                      400 лв за труд.Колега нищо лично ,но ако некой цървул ми каже тази сума ще го попитам какво ще прави на този картинг за тези пари.Основен ремонт ли!!!!!.Не е луд този който яде баницата,а този който му я дава
                      Аз бих платил 400 лв , или бих си я направил сам, защото многократно е доказано, че евтиното излиза СКЪПО
                      Изкупуване на автомобили на добри цени
                      /////

                      Коментар


                        #12
                        GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
                        400 лв за труд.Колега нищо лично ,но ако некой цървул ми каже тази сума ще го попитам какво ще прави на този картинг за тези пари.Основен ремонт ли!!!!!.Не е луд този който яде баницата,а този който му я дава
                        За два лева никой няма да я смени. На мен не ми се вижда висока цената, веднъж съм сменял на такъв мотор който се слага в Сузуки. Ако има следващ път и имам средства ще си платя.

                        Коментар


                          #13
                          Колега ако си от София или наблизо около ще ти дам координати за смяна на верига за макс 200лв труд.Материалите(частите)за твоя сметка
                          198mjet Bravo

                          Коментар

                          Working...
                          X