Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв е разхода на 1.9 D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    MGP

    Няма да се разсърдя, та нали затова пуснах темата за да видя различните менине. Тук в Кнежа, предполагам го знаеш, има едно момче, което качва газови уредби на цена 400 или 450 лв., като им слага някакви си "лъжци" или както там и се вика. Имам приятел с автомобил пълна инжекция, на който му слагаха газова с "лъжец" и засега е доволен. Първо трябва да продам тази и веднага взимам дизеловата.

    Коментар


      #17
      Re: MGP

      marto_gp написа:
      Няма да се разсърдя, та нали затова пуснах темата за да видя различните менине. Тук в Кнежа, предполагам го знаеш, има едно момче, което качва газови уредби на цена 400 или 450 лв., като им слага някакви си "лъжци" или както там и се вика. Имам приятел с автомобил пълна инжекция, на който му слагаха газова с "лъжец" и засега е доволен. Първо трябва да продам тази и веднага взимам дизеловата.
      и аз знам за тия лъжци ама не си струва инвестицията за кола която прави на ден 20/30км. и то с жена зад волана не че искам да обиждам колежките ама моита не мога да и обясня че първо трябва малко да загрее колата- пали и заминава независимо дали навън е студено или топло и бензинката всичко на всичко е излизала един път от града за да ме закара да си купя дизеловото

      Коментар


        #18
        Моята дава градско в големите задръствания в София 8.5-9/100км.А извън града не знам колко дава.Само да кажа че на жтд-то ако сипеш гадна нафта почва да прави проблеми.А на обикновеният дизел може да се кара и ’’подобие на нафта’’
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #19
          MartoModev написа:
          Моята дава градско в големите задръствания в София 8.5-9/100км.А извън града не знам колко дава.Само да кажа че на жтд-то ако сипеш гадна нафта почва да прави проблеми.А на обикновеният дизел може да се кара и ’’подобие на нафта’’
          Точно и ясно казано!
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            На твое място бих си взел 1.9D няма турбина няма проблеми. Атмосферния мотор е по-евтин за поддръжка от JTD. Щом не ти трябва да върви много не му мисли. Може да го караш с почти всякаква нафта, JTD е малко капризно.
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #21
              MGP

              Колеги досега съм имал само бензинови автомобили. Като гледам разхода на сегашната ми бензинова Brava с дизелова май е горе-доле еднакъв. На мен извънградско ми гори 6, а градско в тия студове 12, незнам като се поотопли малко колко ще падне градското. Колегата BAI MILE знае какви баири са в Оряхово, затова е такъв градския разход.

              Коментар


                #22
                ами че то цялото Оряхово си е един баир а и свлачища

                Коментар


                  #23
                  Магарето харчи около 8-9 (1.9D) обаче го товаря доста сериозно и празно/пълно въри еднакво.
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #24
                    Става дума за съвсем друг атмосферен мотор. Пунто/Добло и този на Браво/Брава нямат нищо общо.
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар

                    Working...
                    X