Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1.9 JTD или 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    nanio написа:
    От чувала с п****те избра х**
    MАZDA са хубави коли според мен. Първата ми кола беше MAZDA 626 и макар че я карах кратко време бях доволен от нея. Казват,че първата любов ръжда не хваща- предполагам ,че и с колите е така
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #17
      Не знам дали е по-добре често да купуваш авточасти, които са по-евтини или рядко да купуваш по-скъпи части. Времето ще покаже и все пак мисля, че второто е по-добро за мен защото времето и нервите са ми по-скъпи от частите. Маздата е по-качествено изработена от стилото, единствения минус е че е малко по-скъпа, но се надявам да си заслужава.Един приятел има инфинити и частите му излизат безбожно скъпи, но джипчето му създава проблеми изключително рядко (това е съвършена машина). Аз не мога да си позволя такова нещо, но все пак го давам като пример защото въпреки много скъпите части човека си го кара, а без проблем може да си купи туарег и да му излиза "по-евтина" поддръжката и всички майстори да му станат приятели .

      Коментар


        #18
        твърдо JTD ПЛЮС това е второ поколение
        FIAT BRAVO GT 1.9 105 JTD 99g.
        FIAT BRAVO GT 1.9 101 TD 98g.
        Mitsubishi CARISMA 1.8 GDI 2000g.

        Коментар


          #19
          Re: 1.9 JTD или 1.6

          За много години първо на всички аз тука малко се поизгубих ама вече е крайно време да се върна.Пич на тебе ти препоръчвам твърдо да си вземеш JTD доста добър двигател и малък разход,кофтито е само че нафтата стана по-скъпа от бензина ама карай...
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            #20
            За тези които не са разбралиotrebitel вече си е КУПИЛ кола.

            Коментар

            Working...
            X