Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АКО някои ми каже как да го поправя печели каса бира

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Dani_Fiat_It написа:
    Здравейте, скоро си купих Fiat Punto 1.9 jtd - 3 врати. Много съм доволна от колата - пушка е ! Двигателя е като мушичка ! Но, го купих с неработещ километраж Казаха, че проблема е или датчик, или трябва да се сменя таблото. Пробвах с един, показа се за малко километража и изчезна. Никой не може да го погледне и да каже къде е точно проблема и трудно намирам към кого да се обърна, не всеки сервиз се занимава с това. Бихте ли ми казали къде е вероятно проблема и къде могат да ми помогнат. От Стара Загора съм. Благодаря ви.
    Мога да се опитам да помогна. Пиши ми на ЛС да се разберем.
    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
    Chevrolet Aveo

    Коментар


      #17
      Re: ЗДР,

      BO написа:
      batmana3 написа:
      интересното при мен е че колата пуши и не върви докато е студена след това изчиства пушека и тръгва нормално.
      Аз си чакам касата с бирата. Не отлагай обещаното. :D
      Има един лаф : И я не знам как е, ама и така не е !Та и аз така сега - не се изчерпват с ЕГР-а решението на тия проблеми. Виждал съм с очите си JTD със затапен такъв и същия проблем - пуши докато е студена и не върви.

      1.9 JTD 110hp
      Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

      Коментар


        #18
        и аз съм виждал такива. фаските на клапаните как са,имат ли нужната хлабина самите клапани?

        Коментар


          #19
          Аз още си чакам касата с бирата, ама автора на темата се покри нещо. Хубаво е като обещаеш нещо по принцип да си спазваш думите.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар

          Working...
          X