Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило с ремап, без катализатор, пуши при форсиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    wizard88 написа:
    честно ли е 300 кинта? :D
    Не, 800 е! Пишете глупости и после "ама той що не иска да ми даде съвет" ... За цени и други подобни неща - на лични! Мениджъра му в момента е в отпуск ...
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      #32
      За споменалия сумата, няколко поста по-назад, цената е х3 За 300лв, нямам намерение да си търкам копчето за пускане на лаптопа.Иначе по темата ..... а каква беше темата
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #33
        всеки си знае цената и това не е за сърдене,който не му изнася да ходи на друго място и за 100лв ако щат да му я правят.после нова тема от сорта пуши черно,спуках бутало и т.н.качеството струва пари

        Коментар


          #34
          avvasilev написа:
          wizard88 написа:
          честно ли е 300 кинта? :D
          Не, 800 е! Пишете глупости и после "ама той що не иска да ми даде съвет" ... За цени и други подобни неща - на лични! Мениджъра му в момента е в отпуск ...
          Кво лошо има в това да се спомене цената,не е срамно да взимаш ако ти дават
          F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

          Коментар


            #35
            wizard88 написа:
            avvasilev написа:
            wizard88 написа:
            честно ли е 300 кинта? :D
            Не, 800 е! Пишете глупости и после "ама той що не иска да ми даде съвет" ... За цени и други подобни неща - на лични! Мениджъра му в момента е в отпуск ...
            Кво лошо има в това да се спомене цената,не е срамно да взимаш ако ти дават
            Но е срамно да я коментираш, ако не си изкараш хляба с тази професия.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар

            Working...
            X