Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за тампон на двигател тип "кокал".

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Наистина не го пипай.Тупкането е може би от друг тампон.Ти имаш ли вибрации във волана на ПХ ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Ми на празен ход не знам, май нямам или ако имам, то са мнгоо слаби, за да ми направят впечатление. Обаче имам яко тресене при потегляне, тампоните ги гледах и имам съмнение в единия преден и единствения заден. Тупкането много ми прилича на такова на тампон на носача, но е много слабо все още, за да му обръщам внимание. ,
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #18
        днес ходих в магазина да връщам тампона...върнаха ми парите и си сложих стария направо се кротна колата...има само вибрация във волана по седалката почти не се усеща по таблото също не се усеща...незнам що така има във волана само да не би да има някакъв тампон на кормилния прът...усеща се и леко бучене като от някакъв резонанс но нищо дразнещо в сравнение със новия "кокал".
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #19
          а пък и вече в два сервиза ми казват че рейката ми е за смяна имало голям луфт в нея може и от нея да ми тресе волана незнам...искат ми 150 лева за рециклиране...а във мегапартс сайта има рейки по 37 лева с опция в 7 дневен срок да я върна ако не е читава...някой пазарил ли е от този сайт, цените са неприлично ниски например турбо за JTD 105 е 65 лева.
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #20
            mitkosoft написа:
            а пък и вече в два сервиза ми казват че рейката ми е за смяна имало голям луфт в нея може и от нея да ми тресе волана незнам...искат ми 150 лева за рециклиране...а във мегапартс сайта има рейки по 37 лева с опция в 7 дневен срок да я върна ако не е читава...някой пазарил ли е от този сайт, цените са неприлично ниски например турбо за JTD 105 е 65 лева.
            пълна измама е това. Пускат обяви с измислени цени, но нямат налични частите или ако имат, цената е друга.Пълни измекяри са тези
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар

            Working...
            X