Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TD 100 съединител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    По добре нов, че от втора ръка много боли глава. Личен опит. А и майстора ми взе 150лв за смятана. Хамалогията иначе да го смениш сам си е доста.

    Коментар


      #17
      ivel написа:
      и кой взема 40-50лв за съединител,че ми е много интересно,май всички бичат на 140-150лв
      Кой-както си намери У големите села и цените са големи.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #18
        td 100 съединител

        благодаря за отзивите Колеги!сагата със съединителя вече приключи. Темата може да се заключи.ходих при майстор. след като смъкна скоростите се оказа че в притискателя има още хляб.смени само феродовия диск и лагера. естествено пожелах да смени и семегинга на коляновия вал.семеринга е немски на елринг. така, че се надявам да изкара дълго време.Стария съединител беше на валео. Някой го е сменял преди мен. Аз карам с него вече 105 000км.А преди това колко е вървял незнам. чувал съм тук във форума от някой от вас, че на оригиналния съединител пишело фиат. затова си мисля, че е сменян. пък и няма как да изкара един съединител 330 000км.поне това пише на таблото.вече трети ден съм на морето. пътуването беше ОК. съединителя работи добре, а педала е мек, дори без да е сменян притискателния диск.
        притиква смешна количка

        Коментар


          #19
          Весело изкарване на морето, и до скоро писане за съединетел
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X