Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инжекцион за Пунто 1,2-60к.с.,някои въпроси?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Инжекцион за Пунто 1,2-60к.с.,някои въпроси?

    Здр.колеги,вече окончателно съм решил да слагам газ следващата седмица.Ето какво намерих- http://prodavalnik.com/promotsiya-ag...tazh-i15946961 . Някой ползвал ли е услугите на този сервиз.Предложиха ми ГИ КМЕ на цена от 750лв с 2 год.гаранция.Приемам всякакви съвети и мнения,става въпрос за Пловдив,колата е Пунто 1,2-8 клапана-60 к.с.2000г.

    #2
    Преди малко се чух с още един газаджия ето я офертата:http://obiavi.grad.bg/o-320187-%D0%9...D%D0%B8_Vega_1 Цена 750лв.Намира се срещу на Ванко 1 хотела.2год.гаранция или 50 хил.БСМ софт,италиански изпарител и рейка,турска сонда.

    Коментар


      #3
      Дайте мнения колеги,понеже понеделник мисля да ходя да монтирам.Благодаря предварително.

      Коментар


        #4
        Не знам какво очакваш да чуеш от колегите, на ако въпроса ти е ДА слагаш ли газ или ДА НЕ слагаш, то отговора ми е СЛАГАЙ. Не го мисли. Както казва един приятел "на газ караш, и не че не го мислиш, мислиш го пак, но НАПОЛОВИНА".Аз на Стилото сложих преди коледа, 850 лв. струваше. Минал съм вече 1800 км. на газ. Разхода е 9 л/100км. това само газ, отделно е бензина. И така. Доволен съм. Така, че слагай и си свиркай. За гореспоменатите сервизи немога нищо да кажа.
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #5
          Ako трябва да избирам, избирам Диегото т.е. КМЕ, но по-важно е да е кадърно инсталиран и настроен.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Именно най-вече ме интересуват мнения за сервизите за монтажа,понеже на другата ми кола(ауди) с ГИ за 1100 лв имах доста проблеми от лош монтаж.Иначе съм твърдо за газ,аз карам от 5-6години на газ.

            Коментар


              #7
              Днес монтирах инжекциона срещу хотела на Ванко 1,първите ми впечатления са добри,монтажа не е лож,колата работи идеално,момчетата са разбрани.Беше ми издадена гаранционна карта и така сега остава да видим разхода дали ще е нормален и донастройка след 1000км.

              Коментар


                #8
                Само не знач как на моноинжекцион си монтирал ГИ
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  bmahob написа:
                  Само не знач как на моноинжекцион си монтирал ГИ
                  1.2 - 60 188A4.000 не е моноинжекцион колегата е уточнил 2000 г.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    bmahob написа:
                    Само не знач как на моноинжекцион си монтирал ГИ
                    1.2 - 60 188A4.000 не е моноинжекцион колегата е уточнил 2000 г.
                    Точно това е мотора и е инжекцион.

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      bmahob написа:
                      Само не знач как на моноинжекцион си монтирал ГИ
                      1.2 - 60 188A4.000 не е моноинжекцион колегата е уточнил 2000 г.
                      И на моното не е проблем.

                      Коментар


                        #12
                        Не съм видял 2000г! Иначе не знаех че и на моното може ГИ
                        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                        Втората......пак същата!
                        (_-_)______////_______(_-_)
                        Punto75-Вече на жената!
                        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                        Коментар


                          #13
                          Този двигател си е MPI, демек пълен инжекцион. Карам кола със същия двигател вече над 30000 километра с турски газов инжекцион и проблеми няма.

                          Коментар


                            #14
                            разход

                            с 20литра-283км което идва 7 на 100,смесен цикъл,130-извън града и 150км в града,което мисля ,че е чудесен разход.

                            Коментар


                              #15
                              Колега би ли дал малко повече инфо. за тези газаджии ,защото ще слагам газ и сега събирам информация. Сега съм доста объркан кой да избера защото,преди време избрах тези до КАТ и ми е*баха колата тотално след като им оставих 1250лв за ГИ след това за всяка настройка след ми искаха пари и ми се оправдаваха ,че автомобила ми бил смотан и накрая е славила и я монтираха наново и ми поискаха 200 лв защото гаранция ,не е включена повторен монтаж тогава преживях най-големия си ужас и съм доста наплашен относно майстори
                              Lancia 1.2 16V 86hp

                              Коментар

                              Working...
                              X