Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с газовата ми уредба Landi Renzo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    здр

    значи сега клапана дето трябва да пусне газта напред цъка ама газ не пуска днес това установих.Извадих тръбата която излиза от него и му подадох ток цъкна ама газ не излиза,пробвах и да запаля двигателя на бензин и изфорсирам от жилото до 3000 оборота и пак същата работа цъква ама газ не излиза .Е това не мога да го разбера ,може ли да цъква и пак да не пуска газ напред.

    Коментар


      #32
      Може ,но като не можеш да спреш газта няма как да започнеш ремонта.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #33
        здр

        мхм така е прав си ,ще се ходи при майстор няма как .

        Коментар


          #34
          Re: здр

          aminoacid написа:
          мхм така е прав си ,ще се ходи при майстор няма как .
          Сигурен ли си кой клапан цъка? Да не цъка този на изпарите? Ако цъкаш правилният клапан и няма газ то значи проблем е, че няма газ някъде от бутилката до отпред се губи, разбутай прецаканият кран отзад и пак цъкай клапана

          Коментар


            #35
            здр

            не тоя първия ,извадих тръбичката отпред и газ не излизаше цъкаше но газ никаква,газ влиза но не излиза в това съм сигурен на 1000 процента.И това много ме озадачи как може да цъка пък да не пуска газта ,все пак аз не съм запознат като вас и нямам обяснение на тази ситуация .За мен нещата изглеждат така че щом цъка трябва да пусне ,но уви не е така .Сигурно има някакво обяснение на тази ситуация но както казах нямам нужните знания за да направя връзката.Ако можех да спра газта щях да го сменя с друг ,аз и без това имам един нов клапан ланди ,който ми падна на оферта и така ,но немога да спра газта.п

            Коментар


              #36
              Мисля, че и сестра ми, която е в 6-ти клас ще разбере какво къде се случва! Ако и след тая рисунка не ме разбереш аз се предавам!Клапана пуска и спира газта, ако няма газ до него няма кво да пусне! От там на зад виждаш кво има.

              Коментар


                #37
                Зареди газ,да има в бутилката и тогава проверявай какво се случва!
                OVB X18XE1 седан+ГИ

                Коментар

                Working...
                X