Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за газов изпарител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за газов изпарител

    Здравеите колеги Налага ми се спешна подмяна на газов изпарител ако може да ме посъветвате кое е по добре : нов турски (мимгаз) или втора употреба ловато със сменени консумативи(гумички ....) Става въпрос за обикновенно агу на пунто мк2 1.2 8вПреместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    забрави ги тия турски,обаче и за ловатото не ти препоръчвам,че имам лоши спомени,ама по-добре от турския(карат по 40-50000км,и дават висок разход)ако ти си сменяш мембраните сложи италиански ,а не бг мембрани

    Коментар


      #3
      Пък то... нищо общо. Разликата между Ловато и турски аналог е в цената и да не кажа само в надписа. Къде мислиш се правят Ловато? И викаш дават висок разход, а? Моя Атикер(познай точно копие на какво) ме ’убива’ с разход 8 извън града и 10-10,5 градско. Сега относно бг мембраните. На 30 хиляди му смених мембраните и каквото имаше там като уплътнения в комплекта. Само защото така ми казаха да направя като я монтираха. Ефекта беше, че първите 500 до 1000 км след мяната докато се напаснат ми даваше литър отгоре и се мъчеше да гасне. След това всичко заспа и даже май разхода е леко под този с оригиналните.Разбира се с лабмда контрол, което за мен е абсолютно задължително.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #4
        wwalker написа:
        Пък то... нищо общо. Разликата между Ловато и турски аналог е в цената и да не кажа само в надписа. Къде мислиш се правят Ловато? И викаш дават висок разход, а? Моя Атикер(познай точно копие на какво) ме ’убива’ с разход 8 извън града и 10-10,5 градско. Сега относно бг мембраните. На 30 хиляди му смених мембраните и каквото имаше там като уплътнения в комплекта. Само защото така ми казаха да направя като я монтираха. Ефекта беше, че първите 500 до 1000 км след мяната докато се напаснат ми даваше литър отгоре и се мъчеше да гасне. След това всичко заспа и даже май разхода е леко под този с оригиналните.Разбира се с лабмда контрол, което за мен е абсолютно задължително.
        +1

        Коментар


          #5
          wwalker написа:
          Пък то... нищо общо. Разликата между Ловато и турски аналог е в цената и да не кажа само в надписа. Къде мислиш се правят Ловато? И викаш дават висок разход, а? Моя Атикер(познай точно копие на какво) ме ’убива’ с разход 8 извън града и 10-10,5 градско. Сега относно бг мембраните. На 30 хиляди му смених мембраните и каквото имаше там като уплътнения в комплекта. Само защото така ми казаха да направя като я монтираха. Ефекта беше, че първите 500 до 1000 км след мяната докато се напаснат ми даваше литър отгоре и се мъчеше да гасне. След това всичко заспа и даже май разхода е леко под този с оригиналните.Разбира се с лабмда контрол, което за мен е абсолютно задължително.
          важното е да кажеш на колко сменяш тия бг мембрани,щото ако е на 30 000км ,си я карай по-добре на бензин,едни мембрани ако не изкарат над 100 000 км не ми ги хвали

          Коментар


            #6
            punto_2 написа:
            важното е да кажеш на колко сменяш тия бг мембрани,щото ако е на 30 000км ,си я карай по-добре на бензин,едни мембрани ако не изкарат над 100 000 км не ми ги хвали
            Разход по обслужване на газовата 20лв. на всеки 30 000 км... мани-мани, то все едно като патките всяка година да се къпиш
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #7
              wwalker написа:
              punto_2 написа:
              важното е да кажеш на колко сменяш тия бг мембрани,щото ако е на 30 000км ,си я карай по-добре на бензин,едни мембрани ако не изкарат над 100 000 км не ми ги хвали
              Разход по обслужване на газовата 20лв. на всеки 30 000 км... мани-мани, то все едно като патките всяка година да се къпиш
              ОФФФ: Ей в тоя форум все ще се намери някое изказване което да ме разсмее .... за това съм фен!
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар

              Working...
              X