Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на газов инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на газов инжекцион

    Колеги здравейте Както може би някои от вас знаят преди месец и половина си купих Ауди А3.Сега дойде времето да му сложа газ. Искам ижекцион да бъде. Бихте ли ме посъветвали коя марка е добра. Понеже бях върл противник на газта нямам наблюдения. Знам само БРЦ (която може да ми излезе по тънкана, поради контакти, но не знам добри ли са) и Ловато.
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    #2
    Погледни тук http://www.abags.bg/ и http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=22&t=272149 Зависи и какъв бюджет си определил.Марки и сервизи много.

    Коментар


      #3
      Да прав си не казах до колко пари - до 1000лвЩе разгледам линковете, благодаря.
      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

      Коментар


        #4
        Миме, има ли кой да ти го монтира, да те свържа с едни хора ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Не, няма кой.Никой ли не може да даде мнение за марка ГИ ?!!!
          Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
          AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

          Коментар


            #6
            колежке какво да ти кажа аз съм с Фобос и съм много доволен излезе ми грубо 1000 лви съм много доволен само сипвам и карам
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              mims написа:
              Не, няма кой.Никой ли не може да даде мнение за марка ГИ ?!!!
              Хубавите газови инджекциони са Ловато,БРЦ,Ланди-Рендзо.Бюджетните мисля Фобос и др.Живея на наблизо до едни газаджии и ги познавам що-годе.Монтират полски инджекциони AG.Даже самия собственик си постави на Вектрата същия Полски.По това съдя,че са добър компромис цена-качество.Питах го за един мой приятел колко ще му излезе със монтажа и каза цена около 950лв. Понеже си от Пловдив самия газаджия ни пратя с един познат преди да ни прегледат основно в сервиза на БРЦ на около връстното май било? Там имали специализиран софтуер за БРЦ и били специалисти.
              EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

              Коментар


                #8
                Хубави, лоши, всичките са еднакви буклуци.Особено ако потребителя, ще разчита на настройката, от монтажния център му е все тая, какво ще купи.Ако Мимс ще си я настройва сама, се интересува от :- ЕКУто, какви функции предлага- редуктор/изпарителя, който влиза в хилядарката- рейката, на последно място в списъка, но не и по значение.Щото като видят, че клиента не е наясно и му набутват, каквото имат залежало.То това го има във всеки бранш, не само тук.Мимс е вътрешен човек, иначе нямаше да се хабя да го пиша това
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Аз също ползвам ФОБОС, доволен съм и 4 години няма никакви проблеми. Фобос имат сайт който има конфигуратор. Съветвам те ако ще слагаш ФОБОС да избереш ФОБОС1
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Едва ли Мимето ще си я настройва сама, Mims какво спомена по горе за BRC, за някаква хубава цена???, кои сервиз ти дава тази цена , официалния ли ? и каква е цената
                    Знам само БРЦ (която може да ми излезе по тънкана, поради контакти, но не знам добри ли са) и Ловато.
                    Аз ще кажа че са най добрите пък които иска да ме оплюе Но както каза Емо зависи монтажниците ако ще и Виале да си сложиш
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #11
                      Колеги към края на лятото и мисля и аз да ставам на еко гориво - газ препоръчайте някакъв инжекцион за браво 1.8 ( ГТ ) не знам дали има значение това. Поздрави Ицо.
                      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        Хубави, лоши, всичките са еднакви буклуци.Особено ако потребителя, ще разчита на настройката, от монтажния център му е все тая, какво ще купи.Ако Мимс ще си я настройва сама, се интересува от :- ЕКУто, какви функции предлага- редуктор/изпарителя, който влиза в хилядарката- рейката, на последно място в списъка, но не и по значение.Щото като видят, че клиента не е наясно и му набутват, каквото имат залежало.То това го има във всеки бранш, не само тук.Мимс е вътрешен човек, иначе нямаше да се хабя да го пиша това
                        Доживях да ме нарекат вътрешен човек Емо другият път като си в Плд задълже да се обадиш !!!О да определено ще се поинтересувам, правят ли ми нещо по колата имам запас от около стотина въпроса За съжаление от тези настройки грам не разбирам ( не съм привърженик на газта ) и съответно нищо няма да си правя сама.И все пак си мисля, че след като мама ги познава хората няма да се опитат да ме прецакат... но пък знае ли човек ...Слави, цената още не я знам ( ще видим колко ще е преференциална. Аз по принцип не се боря за цена - искам качество. )А за сервиза много хубав въпрос ми зададе - хич нямам идея официален ли е не е ли. Но ще разбера !!!
                        Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                        AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                        Коментар


                          #13
                          Слави,приготви си кърпичка,че да почвам да те плюя Аз съм с БРЦ и АГ Зенит. По-доволен съм от зенита. Предимствата пред БРЦ за мен са: 1. По-евтини резервни части. 2. Повече възможности за настройка, 3. По-нисък разход.С двете уредби до сега имам навъртяни по 45 000км. При БРЦ съм сменил датчик за температура и налягане ( цена 120 лева) и мембрани на изпарител (цена 47 лева). Ако си бях купил нов изпарител цената беше към 230 лева. При зенита изпарител томасето е 120 лева,а датчика е 15 лева. Ако трябва сега да си поставям ГИ,бих избрал КИНГ,но не се предлага в БГ или пак бих заложил на Зенит или Фобос.
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #14
                            Ако има значение нека кажа, че за Аудито искам газта
                            Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                            AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                            Коментар


                              #15
                              Фобос.Имат сервиз в Пловдив и софтуера им е точен.Гаранцията също.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X