Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредната газова издънка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Явка, НЯКОГА да си чел за мои проблеми с газ?!?С Дедрата, с Капата? С Бравото? С Делтата? С Темпрата?Проблеми съм имал с всичко друго, но не и с газ.

    Коментар


      #77
      Да си сложиш ГИ за толкоз пари във фобоските собствени сервизи, без да си чукнал в Гугъл за отзиви, е престъпление. Системата е добра, ама да я монтира и настройва друг...Колкото до проблемите с газта, единственият ми проблем до сега е бил, ако се наложи да карам на бензин, когато съм на село и ми свърши бутилката. 30 км до Плевен... А на газ карам, откакто съм шофьор.
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #78
        Ама и аз с газта проблеми нямам, имам проблеми с "масторите"
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #79
          Slavi_Lancia написа:
          И тва е правено в Плевен, меката на Фобос , кво ли правят в София тогава
          Каква мека,какви пет лева.Беше мека преди 6-7 години.А то май качеството на работа зависи от хората които работят там и техните качества а не от името на сервиза!(независимо дали сервиза се казва "Фиат","Опел","Рено"....или ’Фобос")
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар


            #80
            Днес си врътнах изпарителя по посока на движението, стана много профи, да си я бях монтирал сам да са ева Замислил съм да сложа една пробка за обезвъздушаване на горната тръба за водата на изпарителя понеже се явява наи виско място, да мога лесно да я обезвъздушавам от там.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #81
              Slavi_Lancia написа:
              Днес си врътнах изпарителя по посока на движението, стана много профи, да си я бях монтирал сам да са ева Замислил съм да сложа една пробка за обезвъздушаване на горната тръба за водата на изпарителя понеже се явява наи виско място, да мога лесно да я обезвъздушавам от там.
              Щом е най-високата точка, то пробката е задължителна.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #82
                Някои ако има мерак да ми подари 10см от спукания си захвърлен в мазето маркуч дето има пробка на него , сега е момента Ще видя в някоя морга или ще си го направя сам, от вентил на гума, ама няма да е така професионално
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #83
                  В магазините се предлагат пластмасова връзка с пробка за обезвъздушаване. Такива има и на ТД 75 ТД100 на палио и други италианки
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #84
                    слави, чакам да кажеш дали ще падне разхода, че аз за сега се отказах, че при мен е доста сложно да го направя, даже почти невъзможно :D

                    Коментар


                      #85
                      Ще, кажа , ще наблюдавам как се държи и сонда-метъра, преди кати натиснех спирачка сместа ся обогатяваше, само да изразходя сегашната газ че незнайно по кви причини ми се нулира трип компа и часовника и не помня кво съм минал. Но със следващите 2-3 зареждания ще имам някъв резултат.
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #86
                        На първо четене след завъртане на изпарителя сонда-метъра работи много по стабилно. Преди почти невъзможно беше да го стабилизираш да показва няква смес, при ускорение или беше бедна или ако я обогатя от изпарителя освен богата друга не ставаше. Сега като ускорявам пропрционално с подаване на газта се обогатява и сместа до момента в които колата стигне нужните обороти с тази подадена газ и сонда- метъра (както мисля да го наричам) почва постепено да сваля стоиности докато се закрепи на около 0,3 волта по спомен. При натискане на спирачките не помръдва! остава да видим разсхода как ще е, по принцип тея ланчии са си лами, тя на бенз не може да я свалиш под 8 градско аз искам да докарам 8,5 газ
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #87
                          Първата засечка след врътване на изпарителя е 9 на сто в града, при 9,5 преди. След още 2-3 засечки ще потвърдя този резултат. Е гати ламята е тая дребна кола що ли не си взех един сивик
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                          Коментар


                            #88
                            Може да не е добре настроена.
                            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                            Коментар


                              #89
                              малко е това 0.5, може би дори е в рамките на субективното и внушението ще изчакам още засечки, да видим как ще е, преди и аз да се наема да въртя моя изпарител

                              Коментар


                                #90
                                Danchojn написа:
                                Може да не е добре настроена.
                                не, Слави е прав за сивика

                                Коментар

                                Working...
                                X