Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мап на biGas се повреди настройка на МАП таблица.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Ти по добре я модни малко че имат доста неща за дялана. Преди тази система беше най добрата но май нещо тъпчат на място от извесно време.

    Коментар


      #77
      Сега се прибирам от София бях на арена армеец night of the jumps.На ОМВ преди да завия за залата реших да напълня бутилката хем да видя колко съм изгорил.За 230 км. първото чукване на клапана беше на 26 литра което ме зарадва и тръгнах да плащам и като влязох се учудих ,че колонката още зарежда.Простака който зарежда натъпка 36 литра при условие ,че в бутилката ми има около 6-7 литра газ.Бутилката ми е 43 литрова с полезен обем 34,4 литра ,но винаги на празна ми изкл. на 33.На връщане също изгорих около 26 литра като се стремих да поддържам около 120 км/ч пиша около защото не съм допълвал а гледам по индикацията.Така ли зареждате в София винаги на макс?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #78
        Това добре ли е като разход?

        Коментар


          #79
          qnisZ написа:
          Това добре ли е като разход?
          Нямам накъде повече надолу.С рейката на bigas с 14 литра едва стигах от Казанлък до В.Търново през хаинбоаз.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #80
            Говори в литри на 100
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #81
              emzo написа:
              Говори в литри на 100
              Вчера Казанлък-Баня-София/спортна зала Арена Армеец/и обратно със скорост 120-130 км/ч ми даде 11,3/100 км. пропан бутан.Хайде някой да сподели разход със SUV или миниван бензин турбиниран около 150 к.с.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #82
                Бреййй нали ти казах да отвориш сервиз на щерката. Сега да извадиш да и платиш една 50тарка. :D

                Коментар


                  #83
                  Вчера преди да тръгна реших да променя паленето при топъл двг да става директно на газ ,но уви отметката ми е неактивна.Таблицата от снимката по-долу придоби вид като при по-старите версии т.е. с 6 колони за обороти , а не с 12.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #84
                    Tornado написа:
                    qnisZ написа:
                    Това добре ли е като разход?
                    Нямам накъде повече надолу.С рейката на bigas с 14 литра едва стигах от Казанлък до В.Търново през хаинбоаз.
                    Каква ти е новата рейка и защо не си можел с бигаз да смъкнеш разхода?
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #85
                      Аз па разпробих много щуцерите, на 2.6мм, тъпия калкулатор е за 1 бар налягане, да са таковам в тиквата, не го видях.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #86
                        dudulia написа:
                        Каква ти е новата рейка и защо не си можел с бигаз да смъкнеш разхода?
                        Може би защото щуцерите ми бяха на 2 милиметра и не могат да се разпробиват.Цялата ми МАП таблица беше със стойности 255 за да върви колата както трябва във всички режими.Съмнявам се и ,че и буталцата имат износване и затова реших вместо да наливам средства да обслужвам старо да си купя ново.Сега някой ще каже защо се занимаваш ,а не отидеш при хора които си знаят работата.1.Защото искам да се начуа и сам да си човъркам ако не ми хареса.2.Отиваш правят ти някаква настройка и айде бягай.3.Единственото място където ще отида ако нещо не мога се оправя е при Янко в Септември.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #87
                          Tornado написа:
                          Вчера преди да тръгна реших да променя паленето при топъл двг да става директно на газ ,но уви отметката ми е неактивна.Таблицата от снимката по-долу придоби вид като при по-старите версии т.е. с 6 колони за обороти , а не с 12.
                          А знаешли защо е така? Просто иска да абдеитнеш фирмуера с по нов но преди това запамети настройките.

                          Коментар


                            #88
                            Имам доста фърмуеър ,но как да разбера кой е последния?Доста порових да търся нещо по въпроса ,но няма.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #89
                              Има имааа. :D Твоя комп трябва да е АЕБ2001 *поне така трябва да пише* и след това има една цифра, колкото е по голяма толкова е по нов софта.

                              Коментар


                                #90
                                Трябва ми най-новия или подходящ фърмуеър за Bigas за да мога да си ползвам всички функции на снимките със син облик по-горе.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X