Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мап на biGas се повреди настройка на МАП таблица.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    qnisZ написа:
    Tornado написа:
    Какъв ли ще е разхода на метан за този автомобил в лева на 100 километра.
    10лв.
    а за пробега замислял ли си се?едит: да поясня - За пробега между две пълнения на бутилката имах предвид През колко км ще се налага пълнене, доколкото разбирам - искаш да си запазиш багажника.

    Коментар


      #62
      Да за тези пари 95/100км. Поне аз минашам с 9лв. 100км. а при мен нито конете са по малко нито колата е по лека да не говорим за стила на каране.

      Коментар


        #63
        Tornado написа:
        какви времена са целта ти?

        Коментар


          #64
          u_bo написа:
          а за пробега замислял ли си се?едит: да поясня - За пробега между две пълнения на бутилката имах предвид През колко км ще се налага пълнене, доколкото разбирам - искаш да си запазиш багажника.
          Зета ,Евазион ,Илюз и 806 имат прекрасно място за поставяне на бутилки за метан под праговете.Условието е бутилката да е с дължина заедно с крана до 90 см. и диаметър до 23 см.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #65
            Тъкму имам 4 броя но са 80см с крана и са по 24л.

            Коментар


              #66
              qnisZ написа:
              Тъкму имам 4 броя но са 80см с крана и са по 24л.
              Диаметъра и той е важен.Все пак не искам да стърчат отдолу като торпеда.А това което ми се върти в главата ще стане ли?Само добавям към газовата система редуктор за понижаване на налягане ,две бутилки и пълначка ,сменям настройките на компа и карам.p.s.Пропуснах трябва и да вдигна налягането на редуктора на 1,6
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #67
                Става, оня ден правих един Спринтер така Ама редуцил клапана човека си го беше взел от Англия.Препоръчително и стоманена тръба да сложиш
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #68
                  emzo написа:
                  Става, оня ден правих един Спринтер така Ама редуцил клапана човека си го беше взел от Англия.Препоръчително и стоманена тръба да сложиш
                  Малко ми е тъмна Индия как ще стане и двете горива да стигат до редуктора и само със смяна на настройки в компа и управление на клапани ще се обръща на метан ама ще се измисли.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #69
                    Аз говоря за конверсия от лпг на метан, не за двете.За двете - питай Янко :D
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #70
                      Само с първата степен няма да стане да работи на двете горива ще трябва друг редуктор *по точно мисля че може и да стане но не съм пробвал*. При положение че искаш само метан става *да се взима само оригинална първа степен че се получава едно пръскане на редуктора*. Имам и първа степен мога да ти я пратя за проба заедно с бутилките, те се точно това което ти трябва 22/23см.

                      Коментар


                        #71
                        Случайно намерих нова версия на софта за бигаз.Ясно се виждат разликите във версията със син облик.Версията е 6.1.0
                        Прикачени файлове
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #72
                          Що чак на 1600рпм сменяш ?Направи си я, като е топъл двг да пали на газ.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #73
                            emzo написа:
                            Що чак на 1600рпм сменяш ?Направи си я, като е топъл двг да пали на газ.
                            Ще го направя аз винаги паля авариийно на газ при топъл двг.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #74
                              Ей тези хора пак нямат доверие на твоята дъщеря пак не са пуснали да се пипа температурната корекция. :D

                              Коментар


                                #75
                                qnisZ написа:
                                Ей тези хора пак нямат доверие на твоята дъщеря пак не са пуснали да се пипа температурната корекция. :D
                                Ще се справя споко като напиша аз програмата и опциите за настройки.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X