Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравока плаче за ламбда контрол спешно докато съм отпуск

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бравока плаче за ламбда контрол спешно докато съм отпуск

    Колега не можах да си намеря темата която бях пуснал преди време за ламбда контрола...та затова се извинявам предварително..Бях си наумил да слагам на бравото (1.6 16 2000 година - пластамасови колетори)ламбда контрол, както ме съветваха неколкократно.. е след като не го направих сумати време успях да сцепя пластамсовите колектори и мрака в 6:30 сутринта след гърмеж(амин 150 лв за други със смяната) в деня когато трябваше да заминавам на море... Хубаво смених ги.. както и половината неща свързани с въздуха и неговото влизане от всевъзможни места преди колекторите го оправих... И сега вече спешно се нуждая от слагане на Ламбда контрол и евентуално ТАП (за него не съм сигурен дали е реална нужда или суетня).. Моля колеги, които се занимават с такива неща да пратят една цена на лично и да дадат акъл и тап и ламбда контрол ли да сложа или само лабда контрол... и кога е удобно да мина да го монтираме (отпуската свършва скоро и нямам много време после да се занимавам... а не ми се ще да чакам)..П.С. сондата е изправна, така че мисля няма да има проблем..Поздрави
    love sux true love swallows

    #2
    Колега, кой ти го даде този акъл, да сложиш на пластмасовите колектори AGU?- ламбда контрол - 100 лв.- ТАП - 100 лв.- Газово - 500 лв.Отделно за монтажа на тап-а и ЛК..Еми то стана един ГИ без малко
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      колега когато си на 20 и се хвърляш с главата напред... сещаш се.... После се регистрираш във ФОРУМА (поклон и благодаря на хората които разбират...) и почваш да скачаш от тема на тема и ти се изясняват нещата... Вече знам къде няма да отида никога повече да ми пипат колата.. защото са ми направили мазало по двигателя и ел инсталацията. ако ти покажа как са местили релета и чудеса и се хванаха за главата в друг сержиз докато успеят да ми намерят бушоните и релетата за перката отпред... и така.. затова станалото станало... няма да умираме... стискаш зъби даваш пари като нямаш акъл и така... Знам поне, че има хора във форума, които разбират (поне аз мисля така) и ще ми помогнат.. затова вече преди да правя питам.. и се уча от грешките...Та обратно на въпроса ако има оферти моля не се колебайте предложете ... да отделите време и техника срешу пари и да върнем бравока към живот :Pи колега това с цените оферта ли е или даваш информативно цените ? Пздрави
      love sux true love swallows

      Коментар


        #4
        qnisZ - Това е нашият човек,потърси го http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16272 ти поне си близо. Поздрави...
        Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
        Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

        Коментар


          #5
          мерси колега писах му и на него защото си спомням, че ми го бяха препоръчали и други хора.. но понеже искам да стане възможно най-скоро, че после с работата едва ли хората ще могат да ми свършат работа в някакви криви часове ...чакам да видя какво ще изникне още и колегата да отговори
          love sux true love swallows

          Коментар


            #6
            Колега защо си се спрял на ламбда контрол а не на газов инжекцион след като разликата в цените не е голяма

            Коментар


              #7
              колега, защото газова вече имам инсталирана... и ми се струва повече играчката и със сигурост по-скъпо да я преправя на инжекцион, а пък мисля че разликата няма да е голяма... пък и ми се щеше да стане бързо.. но в сезона на отпуските явно всички почиваме :P
              love sux true love swallows

              Коментар


                #8
                Фактически ан таб ти трябва LCS компа и стъпковия мотор колко ще ти струва това удоволствие ?

                Коментар


                  #9
                  ако знаех отговорите на въпросите нямаше да питам .. ще разбера скоро колко ще ми струва всичко
                  love sux true love swallows

                  Коментар


                    #10
                    А защо реши, че като сложиш тези неща които си решил, няма пак да гръмне и да спраска и тези колектори. Сложи си на всеки колектор клапан който да отвори при евентуален взрив и да предпази колектора, няма друг начин.

                    Коментар


                      #11
                      Знам колега, имах на стария колектор ще сложа и новия... просто ми се ще всичко да направя заедно а не едно по едно.. затова сега я карам само на бензин понеже нямам кихалки.. и като сложа електрониката и кихалките за всеки случай пак ще си е на газ... но все още чакам реакция... понеже за момента нямам отговор кога мога да ги монтирам.. и евентуално някой колега занимаващ се с подобни неща не прояви интерес..
                      love sux true love swallows

                      Коментар


                        #12
                        Като искаш да караш с обикновена газ слагаш си от онези малки кихалки на всяка тръба на всмукателя и няма да имаш дерт дори и да гърми А въпроса с гърменето - кабели , свещи и центровка на газовата . Направиш ли това няма смисъл от ЛК.Кихалките са по 10-на лева сиреч на тебе ще ти легнат 40 лв и за другите неща вече знаеш какво да направиш

                        Коментар


                          #13
                          Братче пръдне ли не кихалки ами и кашлялки няма да помогнат. Един нов ГИ без бутилка сонда .. е 600 кинта сложи да ти е мирна главата а и има на изплащане бачкат. Не прави компромис после да тикаш :D

                          Коментар


                            #14
                            Това с кихалките е тествано 100% само , че на BMW 520i .То е с пластмасови колектори и като му сложиха газовата се уби да кашля :D Тия кихалки за колектора помагат

                            Коментар


                              #15
                              Колега, аз продавам това : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...c&highlight=В момента е абучен за Брава/о 1,4 ама има режим самообучение.За цената ще се разберем
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X