Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Убедете ме да не слагам метан....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Колегата Кирето_е_до_ден само да не ме учи мене на партии, пропаганда или реклама, а да си набляга на добрите технически познания защото там му е по-малко слабата страна.Всичко е направено за успокоение на потбителя - иначе кой щеше да си прежали автомобила. Това за полезното - то и тревата е полезна за пушене вместо тютюн например. Въпрос на гледна точка и преследван ефект.(... аа и междо другото мазен е епитет използван само образно за обясняване на прост език на неща които са трудно понятни във вид на молекулни формули - какво се хващате за думите - то се разбира каво се има предвид)Айде сега като сте модератори изтрийте неудобните мнения - типично по "комунистически", ... така ли беше думата ?
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #47
      еми точно така си е браво и на колегата niko_ymn остава само и
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #48
        niko_ymn написа:
        Колегата Кирето_е_до_ден само да не ме учи мене на партии, пропаганда или реклама, а да си набляга на добрите технически познания защото там му е по-малко слабата страна.Всичко е направено за успокоение на потбителя - иначе кой щеше да си прежали автомобила. Това за полезното - то и тревата е полезна за пушене вместо тютюн например. Въпрос на гледна точка и преследван ефект.(... аа и междо другото мазен е епитет използван само образно за обясняване на прост език на неща които са трудно понятни във вид на молекулни формули - какво се хващате за думите - то се разбира каво се има предвид)Айде сега като сте модератори изтрийте неудобните мнения - типично по "комунистически", ... така ли беше думата ?
        Колега, карай си аутото на каквото щеш гориво и ако обичаш не ми давай наклон и препоръки за каквото и да било!Погледни си първия абзац от написаното и вникни в смисъла му - май точно обратното си искал да напишеш! Поздрави и само най-добри пожелания - Киро!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          Аз пък скоро си сложих LPG газова (не е газов инжекцион) на Мареата.1,8и - 97г.Минах и аз през дилемата метан. Колкото и да е изгоден метана, все пак си мисля че тази цена няма да е задълго. Цените на природния газ (от Газпром) в България са по-ниски от пазара в Европа. Аз навъртам около 1000 км на месец и реших да икономисвам с пропан-бутан.Оценявам като минуси огромните и тежки бутилки, станции близо до газопроводи и по-горе казаното.Ако карах такси, сигурно щях да съм на друг акъл.
          Fiat Marea 1.8i

          Коментар

          Working...
          X