Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газови инжекциони произведени в БГ и достъпни за нашия джоб

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    dudulia написа:
    batabit написа:
    Колеги някой има ли впечатление от Турските газови уредби. и заслужава ли си газов инжекцион на 1,4 12в браво
    Не си заслужава да слагаш ГИ на моноинжекция.Не,че не може да се направи,но по-добре си сложи ГМИ (газов моно инжекцион= конвенционално АГУ + Ламбдаконтрол)
    А не е ли по-уместно монтиране на аванс процесор от колкото лабда контрол, все пак колкото и да ни се иска колите ни не са първа младост и сондата не работи на 100% съответно можем ли да сме сигурни че данните и са винаги коректни и точни.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #62
      И двете дядо попе и двете :D Личното ми убеждение е,че ЛК е по-удачно от ТАП,но естествено се изисква работеща ламбда сонда.От друга гледна точка с оптимална смес пазиш катализатор,ламбда сонда,клапани...
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #63
        въпрос

        Абе колеги , да ви питам едно въпросче , че имам намерение да си сложа газова , ама на характеристиката на моя двигател от типо 1.8 пише MPJ , multi point injection , аджеба това пълна инжекция ли е или какво....за да знам дали да се подготвям психически за едни 500 лв. повече....

        Коментар


          #64
          Да колега MPI е пълен инжекцион.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #65
            мерси за бързия отговор колега , но преди малко ходих да тичам и по пътя видях магазин за газови уредби ловато , турски и т.н. и пича там ме пита каква ми е колата , коя година ( типо 1.8 , 94г.) .... и каза , че нямало проблем да се сложи обикновена газова уредба , нищо че е пълна инжекция....пък аз получих информация , че на пълна инжекция само газов инжекцион се слага....

            Коментар


              #66
              Слага се според кинтите. Ако искаш да стане като хората газов инжекцион , разликата в цената от ГИ и ламбда контрол не е голяма. А ако нямаш кинти си слагаш обикновена газова съоражаваш се с кихащи клапи и ... и переш. Всичко е в цената

              Коментар


                #67
                Реших да слагам ГИ на Купето. И май колкото повече чета за газови уредби, толкова повече се плаша. Последно ФОБОС ли да слагам ? И къде в София?
                Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

                Коментар


                  #68
                  veni224 Колкото и да четеш и да мислиш накрая се гръмваш. Преди 3 години и аз бях на твоето дереже и в крайна сметка сложих фобос , лично мое мнение е че не мога да се оплача нещо по сериозно има неща които дразнят , но в краен случай съм доволен. ВДолни Богоров имат сервиз но незнам научили ли са се да слагат уредби там Засега това е от мен

                  Коментар


                    #69
                    mirix написа:
                    veni224 Колкото и да четеш и да мислиш накрая се гръмваш. Преди 3 години и аз бях на твоето дереже и в крайна сметка сложих фобос , лично мое мнение е че не мога да се оплача нещо по сериозно има неща които дразнят , но в краен случай съм доволен. ВДолни Богоров имат сервиз но незнам научили ли са се да слагат уредби там Засега това е от мен
                    Фобос слагат и в Пан сервиз на Околовстното и съм чувал, че там се справят по-добре от Долни Богров.http://www.fobos-bg.com/index.php?op...-56&Itemid=192

                    Коментар


                      #70
                      Ами в Богров ми казаха нещо от рода...... "Докарай я, ще видим какво ще стане. Не сме слагали на Coupe." Аде нема нужда! Ще прозвъня Пан сервиз. Дано не са същите лаици. Благодаря Ви за съветите колеги.
                      Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

                      Коментар


                        #71
                        Фобос слагат и в Пан сервиз на Околовстното и съм чувал, че там се справят по-добре от Долни Богров.
                        аз лично исках да ги изтрепя всичките некадърници в пан сервиз откакто ми казаха че компютъра на колата ми е за смяна след цял ден чудене, а то се оказа само прецакана бобина, това става въпрос за старата ми кола VW POLO. А що се отнася по темата, аз съвсем скоро си сложих BSM на Punto-то и за сега съм супер доволен,излезе ми и доста евтино 790 лв, майстора се намира в Дианабад.

                        Коментар

                        Working...
                        X