Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газови инжекциони произведени в БГ и достъпни за нашия джоб

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    защо ми е българска уредба като монтират италианска система с полски компютър на цена 850 лева в град Пловдив, не виждам смисал да се слагат български
    Фиат Браво 1.6 16в с ГИ
    Ауди ТТ 1.8 турбо 180кс

    Коментар


      #47
      Колега аз съм същото Палио 1.2 75коня. С ГИ съм от 6 месаца Ланди -Ренцо. Досега не съм имал проблем с него, вярно двигатела е малък но понася добре газта. Не съм усетил липса на мощност. Разхода е средно извънграда 7-8 в града 10-11 на 100км. Преди да сложиш ГИ направи си добре сметка какви километри изминаваш годишно и за колко време ще го избиеш. Все пак това е инвестиция за около 1000лв. Успех колега!
      Фиат Палио комби 1.2 73 коня

      Коментар


        #48
        yori2 написа:
        защо ми е българска уредба като монтират италианска система с полски компютър на цена 850 лева в град Пловдив, не виждам смисал да се слагат български
        Къде това колега,разясни малко,моля те.
        Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

        Коментар


          #49
          KOKO80 написа:
          мотора на палиото е 1,2 и е комби ако сложа газов инжекцион дали щесе тормози мотора
          По скоро ти ще се тормозиш (като мене Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 ), че не си сложил по рано газова уредба. Цели 6 месеца да се набутвам с бензин.
          FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

          Коментар


            #50
            чудя се дали да сложа ГИ или да сложа обикновена уредба с електронен испарител понеже колекторите са аломиниеви така ме посаветваха в сервиза моля дайтеми съвет
            ФИЯТ ПАЛИО

            Коментар


              #51
              Коко в кой сервиз в Русе ли и колко ще ти струва обикновената газова ако не е тайна?
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #52
                Колеги относно темата за българските инжекцоини мога да кажа,че съм с такъв на ФОБОС и вече 35000км. карам без никакъв проблем.Имам доста приятели и с ФОБОС и с доста поскъпи инжекциони ,но според мен ФОБОСА не им отстъпва по ништо а цената е доста по добра :D

                Коментар


                  #53
                  Абсолютно съм за българските инжекциони, скоро купих един меган на жената и мисля да и сложа и на нея един CAR GAS, а иначе като казваме български инжекцион то в него само компа е български, на моя Фиат всики други части са италиански и уредбата работи чудесно, не виждам никакъв смисъл да давам повече пари за изцяло вносна газова.

                  Коментар


                    #54
                    Колеги някой има ли впечатление от Турските газови уредби. и заслужава ли си газов инжекцион на 1,4 12в браво
                    Ползвайте мигачи!

                    "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                    Jim Morrison

                    Коментар


                      #55
                      batabit написа:
                      Колеги някой има ли впечатление от Турските газови уредби. и заслужава ли си газов инжекцион на 1,4 12в браво
                      Не си заслужава да слагаш ГИ на моноинжекция.Не,че не може да се направи,но по-добре си сложи ГМИ (газов моно инжекцион= конвенционално АГУ + Ламбдаконтрол)
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #56
                        аз си нямам и на представа за това питах за какво да гледам цените
                        Ползвайте мигачи!

                        "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                        Jim Morrison

                        Коментар


                          #57
                          batabit написа:
                          аз си нямам и на представа за това питах за какво да гледам цените
                          Живот и здраве утре поставям АГУ на точно такова Браво и ще ти дам отзиви след това колега.Относно цената се спазарихме с майстора за ~600лв. в които е включено АГУ Lovato+бутилка на мястото на гумата+евросонда (италианска)+ключ симулатор на ламбдасондата+преглед-узаконяване на АГУ-то.
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #58
                            batproho написа:
                            Живот и здраве утре поставям АГУ на точно такова Браво и ще ти дам отзиви след това колега.Относно цената се спазарихме с майстора за ~600лв. в които е включено АГУ Lovato+бутилка на мястото на гумата+евросонда (италианска)+ключ симулатор на ламбдасондата+преглед-узаконяване на АГУ-то.
                            Скъпичко ми се вижда. За същите пари може да получиш ламбда контрол вместо симулатор на ламбда сонда, но с обикновена бутилка.
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #59
                              Да и на мен ми се вижда скъпо при условие че преди два месеца за същото АГУ но тогава без евросонда ми искаха с около 100лв. по-малко.
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар


                                #60
                                Преди седмица сложих ГИ на EasyGas /FOBOS/ за 800лв на Фиат пунто 1,2 8в МК2 . Направих 3000км за сега , динамиката ми е 1:1 с бензина /не виждам абсолютно никаква разлика в мощността на колата/. Извъградско ми дава разход 6,8л, градско София около 9л... направо съм супер доволен за сега , почти съм сигурен , че това ще остане и за напред !
                                Fiat Punto 2002г 1,2i 8V 4/5 doors+FOBOS-7l/100km смесен разход на газ

                                Коментар

                                Working...
                                X