Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забавяне при работа на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забавяне при работа на бензин

    Дразни ме един проблем при Пунто 1.2 60 кончета 2000 г. Колата е моно и с обикновена газова имаше пробем с ганенето на светофар и при работа на бензин не работеше добре. Открих проблема както и предполагах си гълташе повече въздух от необходимото, като са монтирали газовата фланеца е надигнал филтъра и маркуча на картерните газове не влиза достатъчно в него, така купихме колата. Оправиха се нещата, НО при работа на бензин и подаване на газ има един интервал от 2-3 сек. и тогава реагира, на газ няма такъв проблем. Къде да търся проблема?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Никой ли няма идея?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      а като и дадеш рязко газта до долу какво се случва ? да не се задавя от много бензин
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        Не съм я пробвал с пълна газ, но как ще пуска повече гориво, та да се дави?
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Щом е смукала повече въздух сместа е била бедна. Ламбдата го е отчела това със сигурност. Закачахте ли я да видите има ли записани грешки някакви. На този мотор грешките изчистват ли се със свалянето на акумулатора?
          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

          Коментар


            #6
            Не съм я закачал на компа, чакам зетя да се активира, бутам само каквото ми поръчат.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар

            Working...
            X