Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дюзите (щуцерите)на колектора с какъв диаметър отвори са

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дюзите (щуцерите)на колектора с какъв диаметър отвори са

    Колеги помогнете с размера на отвора на щуцера.колата е мареа 1.6 рейката е валтек 3 ома
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    Колко е трябва да го измериш или да питаш майстора дето е слагал газовата!Как може да се отговори на такъв въпрос!?Ти можеш ли да ми кажеш кой номер обувки нося?
    OVB X18XE1 седан+ГИ

    Коментар


      #3
      ivan_pop написа:
      Колко е трябва да го измериш или да питаш майстора дето е слагал газовата!Как може да се отговори на такъв въпрос!?Ти можеш ли да ми кажеш кой номер обувки нося?
      едното няма нищо общо с другото.защо в фиат форума само в този раздел всички са толкова заядливи.майстора който слага газовата съм аз.мисля че се справих повече от задоволително(ще кача снимки да ви покажа какво сътворих) и колата работи повече от отлично както на празен ход така и по време на движение.разхода е страхотен дори съмнително нисък но има едно придърпване към 4000 об/мин и не иска да се форсира на повече от 5000об.зачудих се дали не е от по малки дюзи и реших да се посъветвам с вас.все пак това е форум за да си помагаме един на друг а не да си МЕРИМ ОБУВКИТЕ.
      fiat bravo 1.6 16v gt
      fiat marea 1.9 8v jtd
      fiat punto 1.7 td
      fiat marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Колега superfiata, мисля че още заглавието на темата ти е объркано.Това за което питаш не е това за което спорите.Дюзите,които стоят на колектора са със стандартен размер и не се разпробиват. Виж друг е въпроса ако говориш за калибриращите дюзи на инжекторната рейка,тях ги разпробивай през една десета докато ти хареса вървежа на колата.Ако вече си ги разширил повече,взимай нови с нормален размер и отначало докато ти хареса.

        Коментар


          #5
          superfiata написа:
          едното няма нищо общо с другото.защо в фиат форума само в този раздел всички са толкова заядливи.майстора който слага газовата съм аз.мисля че се справих повече от задоволително
          За да получиш правилен отговор,трябва да зададеш правилно въпроса!Да разбирам ли,че не знаеш какъв размер дюзи си монтирал?
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар


            #6
            на 1.8 хгт пунто моите дюзи на рейката са със 2.5 мм отвори, тези другите на колектора са си стандартни развити на доста 4-5 мм

            Коментар

            Working...
            X