Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идея за сваляне на разхода, след насторйка с газ анализатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mihr написа:
    batio написа:
    Колега дай тоя читав газаджия ,че останахме без подаръци по Коледа :D :D :D Ако изкаш може и на лични.Благодаря!
    кв. Павлово, ул. Иван Сусанин 28http://www.bigas-bg.com/contact.htmКогато ходих при тях да ми правят колата, само те я направиха да работи най-добре, и да харчи най-малко. До колкото знам една настройка е 15лв., но все пак си уточни. Успех
    Благодаря,ще посетя сервиза след празниците.Успех.

    Коментар


      #17
      Моята я настроих по горния начин.Върви задоволително,на дълго гори 8-9 ,на градско и смесено 10-12,но в последно време пали по трудно ,карам само на газ.Ако мотора е с 49ф,трябва да се прави адаптация и май е добре да има ламбда емулатор или да се отреже кабела на сондата(каня се да пробвам),когато я закача към мес ако се промени сместа показва много странен ъгъл на предварение,показа даже 2000градуса
      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

      Коментар


        #18
        Благодаря за съветите на всички. Просто не ми остана време да пиша. Ако ми остане време ще я откарам в препоръчания сервиз. Късно видях, че гуменото уплътнение на клапата, (тази, които стои преди плочката на всмукателната тръба и се отваря при детонация) е било излязло и не е позволявало на клапана да се затвори напълно (следователно от там си е дърпало въздух и целият регулаж е бил на вятъра).Сега позатворих кранчето и ще видя какъв ще ми бъде разхода. Ако не, с тази евтина нафта, ще я заменя за 1.9 JTD 100 коня и пей сърце :D

        Коментар


          #19
          Те jtd 100 май са доста редки екземпляри,имам пред вид брава и алфа 147,и стило 80кс е рядкост
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар

          Working...
          X