Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Висок разход на газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: за кабелите и газта

    ico83 написа:
    колеги сега и аз дапопитам малко имам мареа1.8 16V има газова така я взех доколкото ми казаха била заводска (незнам дали е така)с газинжекцион и ми гори 11-12 градско, та на вапроса искам да питам дали този разход е нормален е стигал и до 15/100 градско та ако мойе някои да ми каже дали е нормален разхода на далго пада до 9.5 нормално ли е
    Карай и пей, 11-12 градско на газ за Марея е много добре. А до 15 може да стигне в зависимост от условията на каране.Нисък разход можеш да имаш само с Пунто с 1,1 ФИРЕ мотор!!!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      Нисък разход можеш да имаш само с Пунто с 1,1 ФИРЕ мотор!!!аааааа и със уно 999 куб ФИРЕ може да имаш нисък разход :D на мен темпрата ми дава от 3-4 зареждания 15л газ от шел и си мислех че уж стедено това онова нормално е ,но след 2 зареждания от ЕКО се оказа че тези от шел нещо се е,,ват с газта от екото ми даде 13л май шела ме загубиха като клиент
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #18
        Re: за кабелите и газта

        ico83 написа:
        колеги сега и аз дапопитам малко имам мареа1.8 16V има газова така я взех доколкото ми казаха била заводска (незнам дали е така)с газинжекцион и ми гори 11-12 градско, та на вапроса искам да питам дали този разход е нормален е стигал и до 15/100 градско та ако мойе някои да ми каже дали е нормален разхода на далго пада до 9.5 нормално ли е
        Колега, имам същата Марийка, 1.8 16, комби, също с газов инжекцион, в София ми гори между 12,5-14,5, в зависимост от маршрута и това колко я карам. Извън града ми гори межди 8.5-10.5 според скоростта , с която я карам. Разходът ти е ок.
        Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

        Коментар


          #19
          Колите ни си горят.... като ни лъжат газколонките гледайте манометъра на всяка от която зареждате не трябва да показва под 10 атмосфери
          Tipo 1.6 i.e. '94

          Коментар

          Working...
          X