Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Браво 1.4 12в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Браво 1.4 12в

    Имам нещо като датчик на филтърната кутия ,който е от страната на предното стъкло , но той е без жици а с някакви маркучета и изходите са за 2 маркучета. Въпросът ми е къде трябва да ги свържа. И дали това ,че не са свързани влияе на разхода ми.
    Fiat Bravo 1.4 12v '95

    #2
    Премахни маркуча който снажда филтърната кутия с изпълнителния механизъм за топъл студен въздух и сподели какъв ти е разхода.Посочил съм го със стрелка.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Премахни маркуча който снажда филтърната кутия с изпълнителния механизъм за топъл студен въздух и сподели какъв ти е разхода.Посочил съм го със стрелка.
      Нямам го този изпълнителния механизъм за топъл и студен въздух. При мен я има само филтърната кутия и след това маркуча за въздух към моното. Понеже купих колата блъсната бяха счупени и след това не съм слагал.Иначе на тази картинка видях къде се слагат тези маркучета. Мерси
      Fiat Bravo 1.4 12v '95

      Коментар


        #4
        [quote="kurticata"]
        Tornado написа:
        Премахни маркуча който снажда филтърната кутия с изпълнителния механизъм за топъл студен въздух и сподели какъв ти е разхода.Посочил съм го със стрелка.
        Трябва ли да падне разхода ако го няма този маркуч?Питам,защото едно момче,което ми прави настройки на изпарителя каза че няма смисъл от този маркуч,той играел повече роля когато се кара на бензин.Иначе на мен ми гори сега 14/100 газ градско.

        Коментар


          #5
          И какво толкова има в тоя маркуч?
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар

          Working...
          X