Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

след ремонт на дюзи бравото се форсира само

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    абсолютно е от тях успех с ремонта, сигурен ли си че гарнитурите на колектора са ОК, долната и 4те горни гарнитурки ?

    Коментар


      #17
      благодаря колеги,утре ще я направя качествено просто за сефте бутам тая част на колата и останах малко изненадан че не заработи както очаквах,може ли да сложя първо дюзите и после да сложя рейката,мислех го днес като вариант но не съм сигорен става ли така или трябва да го направя по реда на разглобяване

      Коментар


        #18
        да на тях им обърнах повечко внимание незнам дали на всички са така но моите са гумени и на самите колектори има каналчета да си стоят на местата а и не са повредени това го отписах от проблемите

        Коментар


          #19
          доколкото си спомням може, ама е по трудно да го правиш така, преди да почнеш да напъваш дюзите в леглата им, намажи отворите леко с веро, както и самите О пръстени, така ще си легнат правилно и ще влязат лесно

          Коментар


            #20
            Те тея О пръстенчета са по левче бройката, за 8лв. имаш пълен комплект. Защо с веро? Аз лично им капвам моторно масло и си влизат мазно и лесно. На сухо най-много да си ги накъсал.
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #21
              тъкмо щях да пиша с масло да маже(не че и с веро не е същото ама с масло по-добре), че днес поправях пералнята в нас, и мазах с веро, че с масло ще вземе да изцапа дрехите после

              Коментар


                #22
                не съм ги мъчил на сухо,за такива цели съм си нагласил две масльонки в гаража просто явно аз не съм уцелил отворите в колекторите моя грешка от бързане да й чуя гласа

                Коментар


                  #23
                  а погледна ли дали като си слагал дроселовата клапа на мястото как е жилото на газта....?да не би да е заяло?
                  FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                  Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                  Коментар


                    #24
                    проблема е решен,не бях сложил дюзите както трябва на самата рейка бяха много на вътре и аз незнам как съм направил тая простотия,но тая вечер след работа се хванах и я сглобих както трябва,а за дроселовата клапа няма как и да става на въпрос защото преди да сваля дюзите вече бях сложил клапата и дори карах колата и след това реших да погледна въпросните дюзи

                    Коментар


                      #25
                      Не разбрах как така са много навътре? Те се захващат с едни щифтове и няма как да ги объркаш, освен ако не си ги хванал наобратно. Не съм сигурен дали е възможно да паснат в дупките на колектора тогава...
                      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                      Коментар


                        #26
                        влизат по навътре межудругото, не се бях сетил да ти пиша за това,важното че си оправил колата

                        Коментар


                          #27
                          колега аз сложих тези щифтове обаче под една пластмаса малко над каналчето където трябва да си стоят и не съм обърнал внимание,че не трябва да са така което е грешка от бързане,те влизат до буксата си в рейката,но друг е въпроса че после не влизат в колекторите,от където ми беше проблема

                          Коментар


                            #28
                            аз още снощи се усетих обаче вече ме мързеше да я направя инъче днес за няма и час я изкарах от бокса

                            Коментар

                            Working...
                            X