Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Високи обороти Типо 1.6 mi

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Такова не съм чистил, но се вижда че се разглобява, така че нищо не пречи да се почисти самия механизъм се чисти с короселин или друг разтворител, почистваш смазваш ш затваряш, но го прави на топло щото в тоя студ като нищо ще ти се наложи да извадиш 180 лв за ново.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      Мерси за савета но тая работа е при краен случай за сега сам си разкачил акомулатора да видя дали ще има някав ефект пак и друго не мога да направя ... мноу сняг.Но питам да знам от каде да трагна после.

      Коментар


        #18
        Аз съм отварял такова.Моето беше доста старо и пластмасата беше изгоряла и всички щипки се счупиха.Но това не пречи при сглобяването.Събираш двете части отново и монтажните болтове не позволяват да се отвори.То си има и гумено уплътнение и въобще няма проблем да си е така.Просто няма да се щракват двете части.Но все пак ако го отваряш го направи у вас на топло и внимателно,защото е фина механика вътре.Като запалиш бутни го пръст палчето да видиш ако е от него може да се прибере навътре и да се нормализират оборотите.Тоя степ мотор е направо не хронична ами не знам каква болест на всички Фиати с такъв.Успех
        EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
        Fiat Punto 1.2 16v Sporting

        Коментар


          #19
          напълно възможно е да е стъпковия мотор.като запали колата не вдига веднага оборотите а работи малко добре и тогава ги вдига.реверса на стъпковия мотор е заминал.аз залагам на него.вземи за проба друг стъпков мотор

          Коментар


            #20
            Колеги днес сложих акомулатора и запалих Фиата и нямаше никакви проблеми загря си свали си оборотите до нормалните и сега е добре, но не знам от какво се оправи дали не е от свалянето на акомулатора да се чистят нещо грешки ако е имало в компа.

            Коментар

            Working...
            X