Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво основно трбява да се смени на токущо купена кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    НЕ, искам да му долея вода и добавка, такава която примерно оставам двигателя да работи на място 10-15 мин, да източа всичко и да налея нов антифриз. Не знам колко е надеждна тая добавка. Даже си мисля първо да сложа довка за изчистване на сичката помия, после да я източа, след това да налея само дестилирана вода и добавка за течове, пак да източа и вече да си налея антифриз. Как мислите ?

    Коментар


      #32
      Ми аз,ако съм,ще източа всичко квото има..и ще сложа нов антифриз и вода Така е най-добре.Тия добавки изобщо не ги знаеш кви са..така,че давай по старому и нищо няма да се прецака.Аз на мойто пунто съм му сложил вода и антифриз само и много ме слуша (парту)
      И 5 лева да стане бензина аз пак ще карам! И 5 стотинки да стане аз пак ще крадна

      Коментар


        #33
        Не слагай добавка за почистване освен ако не е запушен и да загрява повече.Има голям шанс да текне след като го смениш имай го предвид.Недей да стържеш нищо, смени само течноста.И този радвелт не го слагай ако мислиш да караш колата повече от 2-3 години.Аз слагах навремето и свърши работа, но в последствие бавно запуши радиаторчето парното.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #34
          А като наливам новия антифриз докъде трябва да го налея, до MIN или до MAX ? Или посредата ?

          Коментар


            #35
            neo92 написа:
            А като наливам новия антифриз докъде трябва да го налея, до MIN или до MAX ? Или посредата ?
            Погледна ли каква е разликата между тях?
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #36
              около половин литър някъде

              Коментар


                #37
                Системата събира около 6л, но можеш да източиш около 4л грубо. Разликата между минимума и максимума на казанчето е половин сантиметър(~ 100мл).
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  #38
                  А бе човек или съм кьорав или имам най шантавото казанче за антифриз на пунто или ти си в грешка. Разликата между чертичката на мин и макс е около 10-15 см

                  Коментар


                    #39
                    Сори, за брава/о писах. При теб лесно се уцелва между минимума и максимума. Има голяма вероятност след смяната да се появят ’закърпени’ проблеми, за които никога няма да разбереш ако само долееш.
                    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                    Коментар


                      #40
                      здравей

                      ми колеги, мен ме бяха наплашили да не сипвам добавка за почистване на водната с-ма(щото отлепя боклуците и те запушват най-тясното-радиаторчето на парното), но аз реших да го направя и да ви кажа изтекоха доста налепи-видими боклуци нямаше, но водата беше.....цвят на препечена керемида....три пъти промивах системата докато потече идеално бистра вода. Не знам дали не си внушавам, но мисля че сега парното ми духа малко по-топло от преди това.
                      тежък е животът лек...

                      Коментар

                      Working...
                      X