Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.4 само проблеми....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Това, че колата ти е каплава и гори много хич не ме бърка. Обичайно извънградското ми е 500км в едната посока, така че доста добре мога да си засека разхода. А и по данни му дават 5.4, чети: http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=7113
    marin stoinov написа:
    spark написа:
    И моя вал след смяната пак е тръгнал, но не мисля да го сменям поне тая година. А това твойто са бели кахъри.Провери датчика на коляновия вал, а спирачките скърцат когато загреят. Провери или смени направо спирачни маркучи и цилиндърчета. Те поне са евтини, по 12лв парчето, а например за френската ти страст старо Пежо 405, най-евтиното цилиндърче го намерихме за 35лв. Имам един познат на който колата пак така като загрее и не палеше и въпреки, че най-малко вероятно беше да е акумулатора, който беше Монбат нов на 2 месеца проблема се оказа точно в него. А колата си гори минимум 10л градско, така че с посещения в сервизи няма да намалиш разхода под 10. Извънградско - 5.5л.
    Колега не лъжи човека - най-добрия извънградски разход на мене ми е бил 8л на 100 км а градско под 14 не пада колега!
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #62
      И така.....да Ви се оплача от Фиата за последно .Вчера счупи обтяжна ролка на пистовия ремък и реших,че няма да го правя!Отива в Кремиковци!Поръчах си Смарт от Германия и на 19-20.12. пристига.Дано не е грешка,но го харесвам- 600 куб. турбо.Вече приключих с ученето и ми трябва кола за из града-до работа и хипермаркета!Ако не ми допадне автоматика,ще си купя Пунто!Тъжно ми е за Бравото,но не си струва да "наливам"пари вече в него......все пак е 16 г. кола.

      Коментар


        #63
        Е тя тая ролка с ремъка общо е 50лв, почти съм сигурен че никога не е сменяна, както и моята де Твоето са бели кахъри, един познат с Х3 прави скоростна кутия за 3500, после 1500 за чистене на дюзи, сега пак е във Варна за скоростна кутия... ти за една ролка хръвли колата.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #64
          spark написа:
          Е тя тая ролка с ремъка общо е 50лв, почти съм сигурен че никога не е сменяна, както и моята де Твоето са бели кахъри, един познат с Х3 прави скоростна кутия за 3500, после 1500 за чистене на дюзи, сега пак е във Варна за скоростна кутия... ти за една ролка хръвли колата.
          Съпругът ми е категорично против италианските коли и от първия ден водим тиха война за фиата.Уморих се май да ми натяква как неговата френска непознава сервиз.

          Коментар


            #65
            vania_772 написа:
            spark написа:
            Е тя тая ролка с ремъка общо е 50лв, почти съм сигурен че никога не е сменяна, както и моята де Твоето са бели кахъри, един познат с Х3 прави скоростна кутия за 3500, после 1500 за чистене на дюзи, сега пак е във Варна за скоростна кутия... ти за една ролка хръвли колата.
            Съпругът ми е категорично против италианските коли и от първия ден водим тиха война за фиата.Уморих се май да ми натяква как неговата френска непознава сервиз.
            Прави я тая ролка, вземай 650 лв от някой любител на тънката лайсна и приключвай темата.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар

            Working...
            X