Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да сваля турбото на Фиат Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    За да не пускам нова тема, нека продължим тука 1. Та следващият ми въпрос е т4 ли е фланеца на турбото ИХИ на Фиат Уно 1.3 турбо ? 2. Става ли турбина от Пунто за Уно и после какви настройки ще са нужни ? 3. Кое е по добре турбо 2ра ръка (ИХИ) или нова китайка ?

    Коментар


      #17
      zl0_un0 написа:
      За да не пускам нова тема, нека продължим тука 1. Та следващият ми въпрос е т4 ли е фланеца на турбото ИХИ на Фиат Уно 1.3 турбо ? 2. Става ли турбина от Пунто за Уно и после какви настройки ще са нужни ? 3. Кое е по добре турбо 2ра ръка (ИХИ) или нова китайка ?
      1. Т2 е фланеца на ихи-то.2. Става. Квито и настройки да са ти необходими на електрониката на Уно-то мисля трудно ще ги направиш.3. Ако ихи-то не е развалина-нема вариант китайката да е по-хубава

      Коментар


        #18
        Интересно Сигурен ли си за фланеца ? Електрониката ми е Магнетик Марели (мисля, че е от фиат купе турбо) А други мнения ?!

        Коментар


          #19
          zl0_un0 написа:
          Интересно Сигурен ли си за фланеца ? Електрониката ми е Магнетик Марели (мисля, че е от фиат купе турбо) А други мнения ?!
          Сигурен съм :D Турбо с Т4 фланец на стандартна кола аз лично ненам да има-некой камион може и да е с такова Електрониката ако е оригиналната, не ти е никъв Магнетик (пише се Магнети) Марели и няма нищо общо с тази на купе турбо (16В-то е с марели, а 20В-то е с мотроник). Доста е различен твоя Jetronic от тази на купе турбо като поколения. Това, което си видял с надпис Магнети Марели Microplex ти е управляващия блок на запалването, а не ЕКУ-то, което е Бош от доста старомоден вариант. Аз лично други мнения нямам

          Коментар


            #20
            biser_as написа:
            zl0_un0 написа:
            За да не пускам нова тема, нека продължим тука 1. Та следващият ми въпрос е т4 ли е фланеца на турбото ИХИ на Фиат Уно 1.3 турбо ? 2. Става ли турбина от Пунто за Уно и после какви настройки ще са нужни ? 3. Кое е по добре турбо 2ра ръка (ИХИ) или нова китайка ?
            1. Т2 е фланеца на ихи-то.2. Става. Квито и настройки да са ти необходими на електрониката на Уно-то мисля трудно ще ги направиш.3. Ако ихи-то не е развалина-нема вариант китайката да е по-хубава
            +1Марели би трябвало да ти е запалването ,а горивната е Бош,Марели - в коша,Бош - в купето,над краката на пасажера,зад жабката.Направи си го стоково - върви доволно!
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар

            Working...
            X