Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто ГТ проблем...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто ГТ проблем...

    имам следния проблем от няколко дни ... като изръчкам колата и като върна газта гасне... от време на време свети лампата на инжекциона и припуква някакви идеи ?
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    Re: Пунто ГТ проблем...

    hibryd написа:
    имам следния проблем от няколко дни ... като изръчкам колата и като върна газта гасне... от време на време свети лампата на инжекциона и припуква някакви идеи ?
    аз смених кабели и свещи и се оправи турбо колите и требват хубави свещи винаги..а колко ти надува турбото???
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

    Коментар


      #3
      за лапмпата що свети само на диагностика , а припуква при даване на гас или при отнемане на гас
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        Re: Пунто ГТ проблем...

        punto_gt_turbo написа:
        hibryd написа:
        имам следния проблем от няколко дни ... като изръчкам колата и като върна газта гасне... от време на време свети лампата на инжекциона и припуква някакви идеи ?
        аз смених кабели и свещи и се оправи турбо колите и требват хубави свещи винаги..а колко ти надува турбото???
        турбото му надува нормално както е по учебник ,проблема се явява когато колата работи на място и светва чека и кода на имото.при мен се оказа че е от дебитомера и стъкления датчик ,но дано да не е това че в тая криза направо не е за мислене
        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

        Коментар


          #5
          Днес след около 60км карен само на ръчка се оправи.... нито лампа свети нито пука на загрял мотор налягането е точно на средата... на празен ход 750 оборота.. досега никога не е работила толкова добре...
          Fiat Punto 1.4 gt turbo
          Ford Fiesta 1.3 new port

          Коментар


            #6
            има една народна мъдрост КОЗАТА СИ САКА ПРЪЧ :D :D :D
            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

            Коментар

            Working...
            X