Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 2009 1.4 Tjet 120 к.с. трудно пали на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    К. Станикина написа: Преглед на мнението

    Така излиза ,че явно не са както сме свикнали ?
    въртиш кл
    юча и пали винаги от 1 път.
    ами при мен поне. При теб как е?

    Коментар


      Бензин не се пробва така.
      Но е очевидно, че не е от бензина.
      Ако е от бензина - проблем ще има при всяко палене, защото бензина си е същия и при студено палене и при загрял двигател.
      Изкупуване на автомобили на добри цени
      /////

      Коментар


        Ами фиат разказаха играта на цялата автомобилна индустрия с един модел. Това което пробвах тук, на 100 процента на друга кола щеще да даде резултат или да открие проблема. Макаронаджиите поне да излязат и да кажат какво им е на колите ?

        Коментар


          Купи си една Фиеста и пак ще говорим.
          Препоръчвам също определени модели на Киа.
          Разбира се надеждността на FSI и елсистемите на ВАГ е легендарна.

          НЯМА марка и модел автомобил, който да може да се поправи чрез постове във форуми и ФБ, ако човека никога не е ремонтирал автомобили.
          Или е пипал само ладата и москвича
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар


            Работата е там че имах желанието да проверят хора, които са по наясно от мен. И затова преслушах няколко сервиза в София, занимаващи се с италиански коли. Но и те явно са се напатили и не се занимават повече
            Иначе свалих инжекторите на студен двигател и всички пръскат струя като мъгла, която вероятно е недостатъчно да запали.
            Това което единствено не пробвах е много бедна смес на газ на празен ход, но не над 25%.

            Коментар


              Снимал съм решението на проблема трудно палене -Браво 2 !
              Последна редакция от mx rider; 26.02.2023, 21:10.
              Fiat Sedici

              Коментар


                филтър за байпас на този в помпата - интересно. Тествай го поне 2 седмици на различни температури

                Коментар


                  Click image for larger version

Name:	0-02-05-a7ca0d42b5388f4ce589d1bf0d15b1dc6cc282df8a44271f2bcc8c4e26ff28a6_15efe71c.jpg
Views:	509
Size:	226,5 KB
ID:	2759057 Не филтъра ,а клапана е решението.
                  Fiat Sedici

                  Коментар


                    този клапан на входящото гориво ли е или на обратното?

                    Коментар


                      Oт резервоара към дюзите.
                      Fiat Sedici

                      Коментар


                        Optimst5 написа: Преглед на мнението
                        забелязах че някой вече е монтирал клапан да не се връща бензина в резервоара а другия вероятно е за връщане на бензина ако се напълни маркуча. Възможно ли е да са се повредили и да ми правят проблем? Да пробвам ли с нови клапани или да се махнат и да се сложат снадки на маркучите?
                        и аз го имам, но не бих казал че действа. Да не би проблем да е дебита на гориво защото като гледам е 3-4мм вътрешен отвор. Твоя какъв е?

                        Коментар


                          Отвора при мен е 8мм Тия клапани ,които си монтирал не работят.На ;pierburg; мисля ,че бяха.
                          Fiat Sedici

                          Коментар


                            вътрешния отвор на горивопровода, ако не се лъжа, е 6мм. И затова са поставени такива. Иначе трябва да се реже и наставя маркуча

                            Коментар


                              Optimst5 написа: Преглед на мнението
                              вътрешния отвор на горивопровода, ако не се лъжа, е 6мм. И затова са поставени такива. Иначе трябва да се реже и наставя маркуча
                              При мен е 8мм.Нищо не е рязано.
                              Fiat Sedici

                              Коментар


                                В резервоара предполагам е толкова. А на тези маркучи под капака вероятно е по малък

                                Коментар

                                Working...
                                X