Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пуши сив дим като достигне работна температура

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Мерси, гарнитурката е в мен и ще гледам и аз да направя малко снимки на тоя сепаратор
    punto HGT

    Коментар


      #32
      При мен е доста чистичко след отваряне на капака и не си правих труда да отварям сепаратора, а и доста стабилно е залепен и не го мъчих.Проблема е, че след смяна на гарнитурата и старателно почистване на всичкия стар силикон пак протече в долния ляв ъгъл и нещо взе да ми образува много нерви, утре ако има време пак ще чопля
      punto HGT

      Коментар


        #33
        Ехаа! Твоя капак е като чисто нов, няма смисъл да сваляш сепаратора наистина, той със сигурност е чист! И при мен в началото сълзеше от долния ляв ъгъл, но се оказа, че съм сложил грешен болт там - шайбата се въртеше свободно, а болта беше стегнат много добре, следователно е дошъл една идея по - дълъг. Понеже не ми се развиваха пак всички болтове (останалите бяха хванали добре), просто взех един от тези на капака на бобините (те са по - късички) и го завих в долния ляв ъгъл. От тогава всичко "заспa". Та... виж да не би и при теб да се е получило нещо подобно
        1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
        2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

        Коментар


          #34
          Вдясно по средата ми се случи подобно нещо с единия болт, но му подложих няколко шайби и стана работата, утре ще погледна да не би наистина и този да е в същото състояние, чесно казано на другите болтове не им обърнах внимание, дано да е това, че най мразя всичко около мотора да е в масло и като спреш някъде да оставяш капки от масло по асфалта, ако не пак сваляне и ще му играя повечко силикон.
          punto HGT

          Коментар


            #35
            Свалих пак капака, почисти се с обезмаслител и се намаза цялата гарнитура с друг силикон, който ставал уж на камък като втвърди /марка елринг като гарнитурата, светло сив на цвят/, затворих, изчаках към 40 минути да дръпне силикона и направих едно кръгче, промяна никаква, пак сълзи и почвам да си мисля, че проблема е накъде другаде и май ще трябва да се сваля и ангренажен ремък, общо взето нещо взе да ме дразни тоА фиАт и ще му драсна клечката
            punto HGT

            Коментар


              #36
              Нямам логично обяснение защо се получава така при теб... Ама не му драскай клечката, много е млад и красив още тоз ФИАТ, има какво да покаже още Все ще изникне някакво решение
              1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
              2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

              Коментар


                #37
                Нямам идея, явно ще трябва да отида някъде където ще трябва малко повечко да се позанимават с фиата и може да се наложи и пети да се взимат.
                punto HGT

                Коментар


                  #38
                  Установих проблема, много малка цепка на капака до самия болт, добре че имам резервен капак, другата седмица ще го сменявам и купих пак нова гарнитура.Дайте насоки за заварчик да си оправя капака и да стои и той като резерва, някой около района на Люлин ?
                  punto HGT

                  Коментар


                    #39
                    Малко късно, но може да е полезно и за други - добър заварчик на цветни заварки Светлана - ф.Светлана-99 ЕООД. Добра е и знае доста неща.ул.Христо Силянов 158 Ако решите че е реклама трийте, но тя е добър майстор.
                    FIAT BRAVA 1.4 12v. на тъщата.
                    FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 1999

                    Коментар


                      #40
                      badbad написа:
                      Малко късно, но може да е полезно и за други - добър заварчик на цветни заварки Светлана - ф.Светлана-99 ЕООД. Добра е и знае доста неща.ул.Христо Силянов 158 Ако решите че е реклама трийте, но тя е добър майстор.
                      Мерси колега, ще се възползвам, че имам един капак, който мисля да си оставя за резервен, ориентировъчно как са цените там и как се таксува ??
                      punto HGT

                      Коментар

                      Working...
                      X