Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат пунто 1.1 Дюзата за впръскване на горивото БЕНЗИН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А спирачки имаш ли,съединител??Уби ме!!
    Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

    Коментар


      #17
      krasimir_77 написа:
      А спирачки имаш ли,съединител??Уби ме!!
      Па имам си... ма нещо вие мамаму стара.. ддз незнам не разбирам ... обяснете ми .. какво требва да направа...как са отвара това... имам течност за спирачки.. да сипа ли ддз?? дали от това е тва виене... вие все едно е некво роботско.. ддз не мога да го обясня.. по някои път намалява.. друг път се заглушава.. но често го прави.. вие си нещо и нз до какво е ............

      Коментар


        #18
        Това дето си го снимал и е празно,ами налей си течност.Па ако и се изказваш малко по на български и др.,ще ти обърнат внимание!!..
        Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

        Коментар


          #19
          на 24 съм... така говорим в моя квартал.....извинявай....... както и да е.. би ли ми обяснил по възможно най-простия начин как се отваря това..та да сипя течността..понеже съм абен. за да мога да те разбера... моля те........ и мисля че има малко на дъното междудругото........ .... ..

          Коментар

          Working...
          X