Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да се сложи CD?!?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли да се сложи CD?!?!

    Здравейте всички фенове на Fiat,Онзи ден закупих едно Браво 1.8 1997 година, вичко е екстра само никъде не видях, място за CD, което е много странно? Та мога ли да сложа CD на тази кола защото на таблото имам някакаф касетофон за касетки, но в никакъв случай неможе на неговото място да се сложи CD!!! Благодаря ви!

    #2
    Сърч:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=55896А може и никаквия случай да стане все някакъв случай, знае ли се :D
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Добре дошъл във форума!Може да се сложи СД.Купуваш си преходник и слагаш СД-то. Има два варианта по магазините.Изглеждат така:
      Прикачени файлове
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Съветвам те да търсиш втория, някак по естетично изглежда, струват по 10-20лв. преходниците.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Разбрах колеги, благодаря за бързите и адекватни мнения!

          Коментар


            #6
            Е аз си купих модела от първата снимка и не мога да го закопча. Имам чуството, че долните крачета не се законтрят в отворите на оригиналното радио Та реда предполагам е първо преходника, после шейната и тогава сд-то или бъркам!
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              dimmX написа:
              Е аз си купих модела от първата снимка и не мога да го закопча. Имам чуството, че долните крачета не се законтрят в отворите на оригиналното радио Та реда предполагам е първо преходника, после шейната и тогава сд-то или бъркам!
              Не бъркаш.
              Stop giving directions, just say "Follow me."
              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

              Коментар


                #8
                dimmX написа:
                Е аз си купих модела от първата снимка и не мога да го закопча. Имам чуството, че долните крачета не се законтрят в отворите на оригиналното радио Та реда предполагам е първо преходника, после шейната и тогава сд-то или бъркам!
                Колега искаш ли модела от втората снимка за 10 лв?Утре съм в Павликени и може да ти го донеса
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #9
                  infineon написа:
                  dimmX написа:
                  Е аз си купих модела от първата снимка и не мога да го закопча. Имам чуството, че долните крачета не се законтрят в отворите на оригиналното радио Та реда предполагам е първо преходника, после шейната и тогава сд-то или бъркам!
                  Колега искаш ли модела от втората снимка за 10 лв?Утре съм в Павликени и може да ти го донеса
                  Имаш ЛС.
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар

                  Working...
                  X