Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Замяна на оригиналното радио със СД?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Замяна на оригиналното радио със СД?

    Здравейте колеги,имам следното питане. Подмених оригиналното радио (4 канално- Мареа Weekend HLX) с Sony GT450U. Говорителите са два в таблото, два във вратите и две в багажното. Тези от багажното ги заместих с колоните от уредбата си. Инересуваме дали захранването на говорителите в таблото и във вратите е независимо или общо. Директно закачих буксите от ориг. инсталация, които се обединяват в една обща букса към сд-то. Има ли някакъв проблем с захранването на всички говорители или няма от какво да се притеснявам.п.с.Сд-то свири адски добре, чист звук и много бас
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    Най-голямата простотия да сложиш колони от уредба в колата, ако нямаш пари не почвай нищоСредните във вратите са вързани със пищялките на таблото, заедно са.
    leave something of the happiness you bring

    Коментар


      #3
      Bravo 1.9 JTD написа:
      Най-голямата простотия да сложиш колони от уредба в колата, ако нямаш пари не почвай нищоСредните във вратите са вързани със пищялките на таблото, заедно са.
      Умник Ако искаш да ти дам пари да започнеш нещо за което мечтаеш!
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #4
        Ми то тогава нямаше да се правеха колони за кола, ако секи си смъкнеше говорителя от уредбата то е логично. Гледам некъв страшен музикален тунингист си а ?
        leave something of the happiness you bring

        Коментар


          #5
          Bravo 1.9 JTD написа:
          Ми то тогава нямаше да се правеха колони за кола, ако секи си смъкнеше говорителя от уредбата то е логично. Гледам некъв страшен музикален тунингист си а ?
          Ако не ти се излиза в "отпуск" за 90 дена ,спри да пишеш глупости във всяка тема!!!Приеми го като официално предупреждение!!!
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            Bravo 1.9 JTD написа:
            Ми то тогава нямаше да се правеха колони за кола, ако секи си смъкнеше говорителя от уредбата то е логично. Гледам некъв страшен музикален тунингист си а ?
            Бъди малко по-скромен с писането и мъжествеността си в нета!п.с.Давам ти съвет да не се правиш на форумен мъжкар
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              Значи пищялките са вързани към предните, задните са си отделни. Никви ядове няма че са с колони от уредба, само трябва да са 4 ома.Нали ти беше червена мареата? май те виждах тия дни в Павликени.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                Bravo 1.9 JTD написа:
                Най-голямата простотия да сложиш колони от уредба в колата, ако нямаш пари не почвай нищоСредните във вратите са вързани със пищялките на таблото, заедно са.
                Като си толкова компетентен обясни КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА?Оригиналните задни тонколони са доста зле, правилно си ги сменил. Не се притеснявай, радвай се на музиката. :D
                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                Коментар


                  #9
                  infineon написа:
                  Значи пищялките са вързани към предните, задните са си отделни. Никви ядове няма че са с колони от уредба, само трябва да са 4 ома.Нали ти беше червена мареата? май те виждах тия дни в Павликени.
                  Ами в книжката на сд-то пише индипендънс* 4-8 ома. Тия на уредбата са 6 ома. Свирят прекрасно, дори говорителите от предната линия, които мислех за аут са изключитено здрави Не си видял мен. Аз съм с тъмно синя металик (индигова) Лодка . п.с.Глобен си, че не си се обадил * импийдънс - бел. мод.
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар

                  Working...
                  X