Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с мигачите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с мигачите

    значи какъв е проблема ми работят когато си искат пускам ляв мигач тръгва за 1- 2 сек и спира да работи после пак тръгва и т.н. това се случва и с десния зелените стрелки на таблото и те по същия начин излизам отвън колата мигачите не светят или присветват за 1-2 сек пускам аварийните и там същата работа тръгват да работят 4-те за правят 1-2 премигвания и пак спират.Та какъв е проблема?

    #2
    изглежда като проблем с релето

    Коментар


      #3
      punto_2 написа:
      изглежда като проблем с релето
      а случайно да може да ми кажеш къде се намира ?

      Коментар


        #4
        Махаш долната кора на волана от три винтчета и две щипки, които я държат за горната кора откъм таблото. Поглеждаш отдолу волана и ще видиш едно синьо реленце. То е.

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Махаш долната кора на волана от три винтчета и две щипки, които я държат за горната кора откъм таблото. Поглеждаш отдолу волана и ще видиш едно синьо реленце. То е.
          мерси днеска ще го погледна,а имате ли на идея колко пари е ?

          Коментар


            #6
            benzol написа:
            ogi28b написа:
            Махаш долната кора на волана от три винтчета и две щипки, които я държат за горната кора откъм таблото. Поглеждаш отдолу волана и ще видиш едно синьо реленце. То е.
            мерси днеска ще го погледна,а имате ли на идея колко пари е ?
            към 20 лева ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              Fiat_Punto11 написа:
              benzol написа:
              ogi28b написа:
              Махаш долната кора на волана от три винтчета и две щипки, които я държат за горната кора откъм таблото. Поглеждаш отдолу волана и ще видиш едно синьо реленце. То е.
              мерси днеска ще го погледна,а имате ли на идея колко пари е ?
              към 20 лева ...
              ок мерси много

              Коментар


                #8
                колеги вчера забелязах че този проблем ми го прави само когато вали или е много влажно времето,снощи пак ми го направи вчера в Пловдив цял ден валя днеска беше добре времето и нито 1 път не е правило този проблем, да не би някъде да ми окъсява?

                Коментар


                  #9
                  benzol написа:
                  колеги вчера забелязах че този проблем ми го прави само когато вали или е много влажно времето,снощи пак ми го направи вчера в Пловдив цял ден валя днеска беше добре времето и нито 1 път не е правило този проблем, да не би някъде да ми окъсява?
                  Провери си релето може да е разместено :D oт дупките ... Тва ако такава тема водиш за едни мигати , представям си каква ще пуснеш за основен ремонт на двигател Успех искараи релето почисти му крачетата с шкурка и виж кво става , авариините как са ?
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар


                    #10
                    Fiat_Punto11 написа:
                    benzol написа:
                    колеги вчера забелязах че този проблем ми го прави само когато вали или е много влажно времето,снощи пак ми го направи вчера в Пловдив цял ден валя днеска беше добре времето и нито 1 път не е правило този проблем, да не би някъде да ми окъсява?
                    Провери си релето може да е разместено :D oт дупките ... Тва ако такава тема водиш за едни мигати , представям си каква ще пуснеш за основен ремонт на двигател Успех искараи релето почисти му крачетата с шкурка и виж кво става , авариините как са ?
                    :D ти май не си прочел хубаво не от дупките не светят а когато вали много,тогава и авариините не работят нищо.И описвам всичко защото някой друг може да има същия проблем който може да не се окаже от релето все пак струва 20 лв ,и другото релето нали е на под волана там влага уж няма

                    Коментар


                      #11
                      Няма друго реле , има едно РЕЛЕ ! То е за мигачите и за аварините , намира се под кората на волана ... Кво ти пречи да свалиш кората и да го погледнеш а?Почисти му крачетата тва нва ау ... поразгледаи го па белкем трагне .Сяка крушка си мига за нея , но попринцип като падне товара (изгори една почва да мига по барзо) ... Разгледай го нищо не ти струва няма да те охапи свали кората ...
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #12
                        така ето го и релето на мен ми изглежда като ново само да спомена че задните ми мигачи стопове и задната светлина са запотени и има конденс да не би да е от там проблема да влиза вода и да става късо?
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          benzol написа:
                          ....... само да спомена че задните ми мигачи стопове и задната светлина са запотени и има конденс да не би да е от там проблема да влиза вода и да става късо?
                          И при условие че проблема го има само когато вали, аз бих се насочил към стоповете, и към снопа с кабели да не се е пречупил
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар

                          Working...
                          X