Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

130 ватови крушки

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, сериозно ли смяташ да запалиш половин киловат осветление от халогенна лампа, вместо да постигнеш същото със 70 вата комплект ксенонови лампи с температура 4300 К ? Това с каква цел го правиш? Изобщо - с каква цел не правиш най-разумното, което би могъл, а правиш точно обратното?

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      Колега, сериозно ли смяташ да запалиш половин киловат осветление от халогенна лампа, вместо да постигнеш същото със 70 вата комплект ксенонови лампи с температура 4300 К ? Това с каква цел го правиш? Изобщо - с каква цел не правиш най-разумното, което би могъл, а правиш точно обратното?
      Да, колега сериозно смятам дори ще направя подробен снимков материал как монтирам 130 ватови крушки и на четерте фара на типото, ако не ми вярваш Два комплекта ксенон няма да купа и не съм убеден че ще свети повече поздрави
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #18
        Valiosport написа:
        ogi28b написа:
        Колега, сериозно ли смяташ да запалиш половин киловат осветление от халогенна лампа, вместо да постигнеш същото със 70 вата комплект ксенонови лампи с температура 4300 К ? Това с каква цел го правиш? Изобщо - с каква цел не правиш най-разумното, което би могъл, а правиш точно обратното?
        Да, колега сериозно смятам дори ще направя подробен снимков материал как монтирам 130 ватови крушки и на четерте фара на типото, ако не ми вярваш Два комплекта ксенон няма да купа и не съм убеден че ще свети повече поздрави
        Ако крушките са наистина 130 вата, защото има много уж 130 ама не баш, то ще чакам със сигурност снимки и на пораженията след това.Със сигурност ще ги има, колкото и да не ти се вярва...
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Колега следя ти темата и забелязвам неприкрит афинитет от твоя страна да заслепяваш насрещно движещите се. За пораженията по инсталацията и рефлекторите вече там си е лично твои проблема.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #20
            batproho написа:
            Колега следя ти темата и забелязвам неприкрит афинитет от твоя страна да заслепяваш насрещно движещите се. За пораженията по инсталацията и рефлекторите вече там си е лично твои проблема.
            Това какво общо има с темата Честно казано се замислям за 4 броя халогена от тези ралиджийските и като се размина с някой от тези виолетовите ксенони дето направо ми вадят очите така да му блесна че да му запаля седалките отсреща ...
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #21
              давай колега , слагай ги....искам и аз да "ръгна" едни на дългите....че понякога много ми се иска някой който ме заслепява отзад, като ме изпревари и да му "набия" дългите та да види какво е .... и да не ме интересува как ще се чувства щото някои хора просот не се съобразяват...пък и това,че ще работят 5-6 секунди едва ли ще е много фатално за рефлектора...22 ампера ще консумират което е 1/3 от капацитета на алтернатора ...само това е минуса
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #22
                кола

                Като казах по горе щото колата е от по старите и за инсталацията не е пестено за това издържа само после да ни нагласиш фаровете че ако наистина свети за 130W ще окьориш някой повече от ксенон .
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #23
                  Колега разбирам те че се ядосваш на заслепяващите от среща светлини, ама само беля ще си направиш с тези крушки. По-добре отвори фаровете, и прати рефлекторите за рециклиране. След това сложи си хубави крушки, да видим дали няма да им вадиш очите на дълги. На бравото късите са под всякаква критика, и често нощно време ми се правят на разсеяни, ама рефлекторите на дългите са като нови. Пусна ли ги, веднага друга песен се пее.Иначе и мен много ми се иска нощно време извънградско да имам такива:Две от тях бих ги обърнал назад .
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #24
                    Абе хора, какво ви става бе?! Слагате забранени лампи с цел да правите гадно на другите, щото светели виолетово??? Друг пък искал да кара зад някой на дълги... Какво ви става, нормални ли сте? Ключ

                    Коментар

                    Working...
                    X