Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава - оригиналния касетофон кой модел е ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава - оригиналния касетофон кой модел е ?

    Колеги, това е оригиналния касетофон на колата но не ми се сваля за да видя кой модел пише на етикетанякой знае ли модела за да си дръпна ръководство , че даже часовника не знам как да сверя ?
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    #2
    Тоя май беше 182H. Свалянето му е работа за 10 секунди, иначе.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Тоя май беше 182H. Свалянето му е работа за 10 секунди, иначе.
      А на бас на един касетофон, че не може да го свалиш (да бъде поставен на пасажерската седалка) за 10 секунди п.п. Задържаш най-долното, второ копче (под него пише ЕХП) и вече настройваш всичко, каквото ти позволява.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        BO написа:
        ogi28b написа:
        Тоя май беше 182H. Свалянето му е работа за 10 секунди, иначе.
        А на бас на един касетофон, че не може да го свалиш (да бъде поставен на пасажерската седалка) за 10 секунди ....
        Дай му да ти покаже на твоята кола как става, ама ще трябва да си оправяш кабелите после От това копче не се ли сверява само часовника ? То не че има кой знае какво за настройване.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #5
          Мисля че беше 182Н2 но пак не съм 100% сигурен
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Ето четете, има какво да се настройва, на моя /не е същия модел, с касета е/ настройките на часа са от ЕХТ и се променят с копчето за усилване, това уточнение го давам з/о отначало се шашках от къде се настройва.http://download.fiat-bg.org/Books/Br...82H_AD185H.pdf
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              BO, за целта на автора 10 секунди стигат - да погледне кой модел е. Да, за 10 секунди не мога да го сваля на седалката. Със сигурност моделът не е H2. Моят текущия е H2. Има капаче на касетката. Станциите са 3 отляво и 3 отдясно на дисплея. На този всички са отдясно.

              Коментар


                #8
                точно за това попитах кой модел е за да не го свалям щото ще си личи макар и малко колкото и да съм внимателен а колата е като нова няма драскотинка на мареята съм тренирал много пъти свалям го за минута обаче тоя модел не съм го виждал до сега
                Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                Коментар


                  #9
                  Re: Брава - оригиналния касетофон кой модел е ?

                  borkoi написа:
                  Колеги, това е оригиналния касетофон на колата но не ми се сваля за да видя кой модел пише на етикетанякой знае ли модела за да си дръпна ръководство , че даже часовника не знам как да сверя ?
                  Модела е точно AD182 H2 2001год.Същия купих от колегата bat joro като видях голям зор със сверяването по точно запаметяването на часовника му, впрочем още ми е проблем.Ако някой знае как става моля да сподели, аз не го намерих точно този модел във мануала.
                  Човекът е човек когато е на път.

                  Коментар


                    #10
                    Спрете с тоя H2 де! Модел H2 изглежда по съвсем различен начин, вече го писах веднъж.Този, който е сниман в началото на темата, е модел 182 H3, на първата картинка, горния от двата. Инструкциите за него са в сервизното ръководство на модела, част 4, страница 347. Характерно за модела е, че има код, поддържа управление от волана, и има управление на чейнджър, за разлика от модел 182 М2, който изглежда почти 1:1 фронтално.На втората картинка може да видите как изглежда модел 182 H2. И че не е той. Надявам се, че вече е ясно за всички. Инструкции за H2 има в трета част на ръководството, на страница 735.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Модела е 185 фронтално със СД е еднакво .
                      Прикачени файлове
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        благодаря колеги, модела е явно AD182 H3 защото има и вxод за телефон и ченджър контрол, прочетох в pdf-a за него всичко подробно
                        Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                        Коментар

                        Working...
                        X