Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с OBDII кабел - Решен!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    поправка, кабела (обд 2) има диот и той несвети когато вкарам буксата Сега трябва да размотам всичко за да проследя къде е прекъснат кабела
    Прикачени файлове
    Bravo 2.0 Multijet 165 2009

    Коментар


      #32
      danzel-jtd написа:
      поправка, кабела (обд 2) има диот и той несвети когато вкарам буксата
      Видя ли сега.Значи имаш прекъсната маса на конектора.По-лесният вариант е да срежеш черната жица от буксата на колата и да си хванеш маса от където искаш,щото не се знае къде точно е прекъсната.Другият вариант е да търсиш къде е прекъсната масата и да я оправиш.

      Коментар


        #33
        ясно само да обядвам и пак слизам при колата ......... досега бях свалил жабката и видях вътре още една букса за диагностика над тази за аербега,тя за кво е (знам че е спам но просто от един бръз отговор няма да навреди)
        Bravo 2.0 Multijet 165 2009

        Коментар


          #34
          резнах черната жица и я вързах към купето на кубаво нямсто.диода пак несвети.двама приятели с фиат купета дойдеха и закачих кабела и на тях и там не свети=следователно кабела маи не е вред
          Bravo 2.0 Multijet 165 2009

          Коментар


            #35
            danzel-jtd написа:
            следователно кабела маи не е вред
            Май така ще излезе.Вземи за проба работещ кабел от някой познат и го тествай на твойта кола, за да си напълно сигурен че твоят кабел е аут.

            Коментар


              #36
              Минах през един познат който прави диагностика и ми каза че преходника няма да ми стане на мене щото е за постарите модели а за мене трябвало да стане само с обд2 и буксата е някъде при бушоните.Направи ми сравнение с една алфа 156 1.9 жтд че диагностика прави само с обд2.Разкара ме набързо щото си има работа и аз като се прибрах отворих капака на бушоните под волана,но нямам букса там за обд2.Нямам познат който да ми помогне с негов кабел освен този но той не е много за препоръчване.Затова хвърлям кабелите и нема да се занимавам повече
              Bravo 2.0 Multijet 165 2009

              Коментар


                #37
                нервирах се,и заглобих кабела........разпоена бяла жица.....опревена и се свързах.....имам 6 грешки и сега ще търся теми където да чета за тях.
                Bravo 2.0 Multijet 165 2009

                Коментар


                  #38
                  ето я, за всеки желаещ да види пусто но лудо
                  Прикачени файлове
                  Bravo 2.0 Multijet 165 2009

                  Коментар


                    #39
                    danzel-jtd написа:
                    нервирах се,и заглобих кабела........разпоена бяла жица.....опревена и се свързах.
                    Браво,а аз си мислех че си се отчаял напълно :P

                    Коментар


                      #40
                      значи драйверите са океи просто кабела е бил прецаканСПАМ : как да разбирам "няма сигнал" "няма" и "запаметен"
                      Bravo 2.0 Multijet 165 2009

                      Коментар

                      Working...
                      X