Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не ми светят стоповете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не ми светят стоповете

    Здравейте колеги, днес забелязах, че не ми светят стоповете, след като един щеше да се нацепи в мен. Едва ли са крушките, тъй като не свети и третият стоп. Да не би да е тая стоп машинка?

    #2
    Ами това е първото което трябва да провериш,ако нямаш съобщение за изгоряла лампа и след като нито един от 3 стопа не свети.
    AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
    HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
    Kawasaki ER-6n'2012

    Коментар


      #3
      iakvvu написа:
      Ами това е първото което трябва да провериш,ако нямаш съобщение за изгоряла лампа и след като нито един от 3 стопа не свети.
      Ами къде е тая стоп машинка? Гледах под педала, ама нищо не видях... преди ми даваше чат пат Brake lamp fail, но си светеха..

      Коментар


        #4
        Ми при педала трябва да е.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          Danchojn написа:
          Ми при педала трябва да е.
          Ми врях се вчера при тоя педал и нищо не можах да видя. Ще разгледам после по-подробно. То трудно се вижда; напипах само лоста свързан с педала, който натиска спирачката. Къде мога да намеря схема на предпазителите, да проверя и тях. Адски е кофти така, свиркат ми разни като спирам, ще ме нацели пак някой скоро.

          Коментар


            #6
            Обикновено контактува в най-горната част на педала.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              наври се хубаво под таблото може стоп машинката да се е откачила от леглото си и да се е скрила някъде
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                ivailo rachev написа:
                наври се хубаво под таблото може стоп машинката да се е откачила от леглото си и да се е скрила някъде
                Намерих това: http://www.fiatforum.com/stilo-guide...овечера клякам, разглобявам и сменям

                Коментар


                  #9
                  Смених стоп машинката, проверих всички предпазители, смених две изгорели крушки на вторите стопове, които са на капака на багажника и нищо. Пак не свети ... направо не знам кво да правя вече. Някой има ли поне схема на предпазителите, да видя кои са за стоповете...

                  Коментар


                    #10
                    neonglow написа:
                    Смених стоп машинката, проверих всички предпазители, смених две изгорели крушки на вторите стопове, които са на капака на багажника и нищо. Пак не свети ... направо не знам кво да правя вече. Някой има ли поне схема на предпазителите, да видя кои са за стоповете...
                    Никой ли е нямал подобен проблем, някакви идеи...

                    Коментар


                      #11
                      Аз мисля, че стоп машинката не управлява директно(силово) стоповете, а се използва като датчик от някакъв контролер. Къде се намира обаче незнам. Също не съм убеден, че е така. Но е много вероятно. Я кажи, в стоп машинката колко дебели проводници влизат?
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Danchojn написа:
                        Аз мисля, че стоп машинката не управлява директно(силово) стоповете, а се използва като датчик от някакъв контролер. Къде се намира обаче незнам. Също не съм убеден, че е така. Но е много вероятно. Я кажи, в стоп машинката колко дебели проводници влизат?
                        Проблемът е решен. Скъсали ми едното кабелче към стоп машинката. Беше на две части, не виждам как може да се скъса само, или като са ми слагали газовата или... нямам идея. Имам си вече резервна стоп машинка.

                        Коментар

                        Working...
                        X