Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Табло Fiat Marea Weekend 1.9TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Табло Fiat Marea Weekend 1.9TD

    здравейте колеги става въпрос за мойта мила колица Fiat Marea Weekend 1.9TD 100к.с. 97год, може ли да й сложа табло от JTD (това с червените стрелки дето е )
    Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

    #2
    Re: Табло Fiat Marea Weekend 1.9TD

    niki_vr написа:
    здравейте колеги става въпрос за мойта мила колица Fiat Marea Weekend 1.9TD 100к.с. 97год, може ли да й сложа табло от JTD (това с червените стрелки дето е )
    Не. На нашето табло има други неща, които няма да те радват А и се съмнявам, че електронната част ще пасне ... Не влизай в подобни филми, че става скъпо в последствие...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Re: Табло Fiat Marea Weekend 1.9TD

      up
      Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

      Коментар


        #4
        Колко човека искаш да ти кажат НЕ, за да се съгласиш ? Присъединявам се към НЕ-то на jenshen73

        Коментар


          #5
          аз пък мойто браво си го взех 1997 година с новото табло не знам нито защо нито как но какво всички знаете в горублене всичко е посибъл
          Ползвайте мигачи!

          "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
          Jim Morrison

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Колко човека искаш да ти кажат НЕ, за да се съгласиш ? Присъединявам се към НЕ-то на jenshen73
            колега просто искам мнението и на други хора а такива като теб като се дразнят от най-малкото.... по-добре да не пишат не виждам нищо лошо че искам да разбера мнението и на другите
            Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

            Коментар


              #7
              Ако е само за стрелките боядисайси на твоето табло ,иначе на голям филм се излагаш.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                колеги виждах на един приятел брава-та TD 75 с новото табло като на JTD и браво TD 100 като моя двигател пак с новото табло ....
                Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

                Коментар


                  #9
                  Ще ти дам информация за Браво/а, дано да ти е полезна да се решиш на смяната, или пък да се откажеш:Има табло като твоето, което се вгражда в моделите от 95-та до 98-ма. То е с 2 букси, като всяка букса е с по 20 крачета. Твоето е с "чек", мисля че за чека има отделна допълнителна букса, но не съм сигурен.После някой е изобретил новия модел табло, но все още не е имало двигател JTD, а са произвеждани колите с двигател ТД 75 и 100. Затова виждаш ТД 75 и ТД 100 с "новото" табло. То е с 2 букси, като едната е малка, условно, с 18 крачета, другата условно е голяма, с 26 крачета. Също така се въвежда и ново табло, което изглежда като твоя модел, с новите букси. Характерно за двата модела табло е, че старото табло е с букси, влизащи отгоре, новото - с букси, влизащи отзад на таблото. (Така го виждам на картинките! )На пръв поглед изглежда че цветовете на кабелите са запазени. Това което трябва да направиш:- Сваляш си таблото, и гледаш с какви букси е, като в никакъв случай не даваш на контакт при откачени букси.- Ако буксите на твоето текущо табло са голяма и малка, може би ще стане с директна замяна. - Ако обаче си със старите букси, трябва да си купиш новото табло заедно с буксите, след което внимателно да свържеш всеки кабел на съответния му, при това - без да режеш твоите стари букси, за да можеш да си върнеш оригиналното табло, ако нещо не е наред. Така ще имаш 4 букси - по две за всеки модел табло, и ще можеш да си ги сменяш когато искаш, например зимно и лятно табло Ако имаш "чек" контрол на старото, както изглежда - с новото забрави за него, губиш го (ако сложиш таблото с кръглите уреди, то няма). Това е на теория и важи за Браво/а!!! Ако се заемеш, и имаш нужда от снимки, ще ти посоча къде да гледаш.

                  Коментар


                    #10
                    колега свалял съм го таблото и е с 3 букси моето 100% сигурен какъв е този "чек"
                    Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

                    Коментар


                      #11
                      niki_vr написа:
                      колега свалял съм го таблото и е с 3 букси моето 100% сигурен какъв е този "чек"
                      Чека всъщност показва кои врати са отворени (вкл и задната), показва за изгорели крушки във фаровете и стоповете (габаритите), както и тези, осветяващи номера. Не е кой знае каква екстра, но не бих се лишил от нея.
                      Fiat Marea 1.8i 16V
                      Fiat Tipo 1.4i 8V
                      Fiat Punto 1.6i 8V
                      www.italauto-bg.net/forum/

                      Коментар


                        #12
                        Пак не стана ясно - какво табло искаш да сложиш, от това с кръглите уреди, или от това с полукръглите? С полукръглите може и да имаш късмет, да си запазиш "чека", но ако искаш това с кръглите - ще трябва да си поиграеш доста, и да се откажеш от чек-а, и всичко това заради стрелки с друг цвят....

                        Коментар

                        Working...
                        X