Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлини Fiat Tipo!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светлини Fiat Tipo!!!

    Колеги, от какво може да се получава следния феномен-> Вечер защото ми се налага да излизам, като пусна светлините от превключвателя не искат да светнат, аз го решавам с няколко натискания на дългите светлини, но понякога(почти всеки път) в движение като превключа от дълги на къси пак се изключват????? Превключвател, кабелна обувка, реле .. . .???????
    Fiat Tipo 1.4 Weber (на скрап), NEW! Opel Astra G 1.6mi
    Fiat Tempra 1.6 i.e.cat + LPG

    Добрата кола ще ви закара от точка А до точка Б, а мощната ще ви създаде само неприятности!

    #2
    колега може би е от лостчето за превключване ?
    1.6 16v Abarth

    Коментар


      #3
      На първо време си провери буксата, влизаща в лостчето.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Re: Светлини Fiat Tipo!!!

        momchil_kk написа:
        Колеги, от какво може да се получава следния феномен-> Вечер защото ми се налага да излизам, като пусна светлините от превключвателя не искат да светнат, аз го решавам с няколко натискания на дългите светлини, но понякога(почти всеки път) в движение като превключа от дълги на къси пак се изключват????? Превключвател, кабелна обувка, реле .. . .???????
        Започни от това.Мойта първо едната я смених.След това и другата.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар

        Working...
        X