Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малък проблем със запалването

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малък проблем със запалването

    искам да попитам за един малък проблем.значи когато тръгна да паля колата трябва да мине поне 2 опита в продължение на 1-2минути да я запаля,също така докато се опитвам да я запаля от ауспуха излиза сив пушек.а пък когато вече е била запалена и после загасена,а после пак е запалвана няма този пушек и тези опити,пали веднага.искам да питам някой знаели на какво се дължи това и ако знае да помогне.

    #2
    Re: малък проблем със запалването

    vancho23 написа:
    искам да попитам за един малък проблем.значи когато тръгна да паля колата трябва да мине поне 2 опита в продължение на 1-2минути да я запаля,също така докато се опитвам да я запаля от ауспуха излиза сив пушек.а пък когато вече е била запалена и после загасена,а после пак е запалвана няма този пушек и тези опити,пали веднага.искам да питам някой знаели на какво се дължи това и ако знае да помогне.
    колега той добре ма незнаим , марка ,модел и за какъв двигател става дума на газ ли си или на бензин и тем подобни ... По старите ти постове разбрах че имаш Пунто МК-1 96 година дизел наи-вероятно 1.7 а можеби и 1.7TD ми подгряващите ти свещи как са ?Някви индикации на таблото ?
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Как търсиш помощ, като не даваш никаква информация? Влез в потребителския панел и напиши в подписа си колата, както са направили повечето потребители. Така все едно си написал - "имам някакъв проблем с нещо, какво да правя?"ред.: Колегата ме изпревари с въпроса.

      Коментар


        #4
        малък проблем със запалването

        ами значи колега ти си прав,става въпрос за пунто 96г. 1,7тд,а по таблото нищо не излиза,смисъл индикацията,която е долу в ляво на таблото(пружинката),тя си се появява и си се скрива,така че май не е свеща.

        Коментар


          #5
          Темата вече не е за този раздел. Ако стартерът си върти нормално, проблемът е свързан конкретно с това че е дизелов двигател. Някоя помпа, някое маркуче.... помоли мод. екип да ти премести темата в правилния раздел, там влизат хора, които ще ти помогнат със сигурност

          Коментар

          Working...
          X